Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan exed akivel barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exed akivel barátok maradtatok?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok ettől, de az exem elkezdett haverkodni, vajon tényleg csak barátságot akar?
2011. nov. 8. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs, nincs kapcsolat után további igaz barátság
2011. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem ilyesmi nem létezik.
2011. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aranyoskám ***** válasza:
Én meg több példát is tudok mondani,méghozzá a saját apám életéből főként. De tudom h ha szakítanánk bnőmmel,akkor mi is barátok maradnának.
2011. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazán mély kapcsolat után tényleg nehéz mellékhatások nélkül barátnak maradni. Egy felszínesebb kapcsolat után talán elképzelhető.
2011. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 éve szakítottunk és nagyon jó barátok maradtunk. Az egész megbeszélés kérdése szerintem/szerintünk. Mindkettőnknek van új kapcsolata és nem titokban találkozgatunk. Sokszor négyesben megyünk bulizni...

25/F

2011. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Részemről sem működik az ilyesmi...
2011. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LadyLee ***** válasza:
Mindegyikkel jóban vagyok, bár napi kapcsolatban tényleg nem vagyunk, de ha mondjuk a munka miatt lennénk, az sem okozna gondot. Nyilván azért voltatok együtt, mert emberileg közel álltatok egymáshoz, bírtátok egymás humorát, gondolkodásmódját, stb. Ezek nem szűnnek meg csak azért, mert kapcsolatként végülis nem működött a dolog.
2011. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen, majdnem minddel baráti a viszonyunk, bár nem közeli barátságot kell elképzelni...nem találkozgatok velük sűrűn és nem is beszélünk minden nap, de pl ha összetalálkozunk, elbeszélgetünk, vagy épp ha szükséges, kisegítjük egymást szívességekkel


22/L

2011. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem, mi az oka annak, hogy vége lett a kapcsolatnak.
2011. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi 4 évet voltunk együtt, azt mondta ugyanúgy szeret mint régen és találkozzunk még majd, én mondtam h ok, de egy hónapja nem is keresett, igazából nem tartok a társaságára igényt, mert azért mentünk szét, mert emberileg változott meg, sztem sincs igaz barátság kapcsolat után 20L
2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!