Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit szólnátok ha a párotok azt írná belefáradt az egészbe?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt.Ebből immár egy éve távkapcsolatban zajlik. Remélhetőleg ez júniusban megváltozna. De ez idő alatt amíg távkapcsolatban voltunk nagyon ritkán tudtunk találkozni kb 3 szor ( anyagi okok miatt). És kicsit elhidegültünk egymástól emiatt. A beszélgetések is megritkultak idővel.Nem tudtuk bevonni egymást úgy bevonni a dolgokba mint régen.Szeretem és Ő is engem ezt tudom! De azt mondta hogy belefáradt a várakozásba és abba hogy folyton csak ígérgetem, hogy megváltozik ez a helyzet. Belefásult és nem bírja tovább így..

Ez nagyrészt az én hibám mert miattam alakult így.

Szerintetek is normális hogy elhidegült vagy belefáradt? Most akkor ennek vége? vagy mit tegyek?


2011. ápr. 30. 12:03
 1/10 A kérdező kommentje:
F/27, L/22
2011. ápr. 30. 12:05
 2/10 anonim ***** válasza:
igen vége van, nem tudsz semmit se tenni, maximum próbáld meggyőzni hogy júniusban újra együtt lehettek .. és mindig mellette leszel( ha ez egyeltalán igaz)
2011. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vége. Normális hogy elhidegült, mert ha nem nagyon beszéltek nincsenek közös élmények és témák.

F/32

2011. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De arra is gondoltam, hogy lehet nem is szeret igazán. Mert ha szeretne akkor nem mondta volna hogy belefáradt és várna.. Vagy most valóban csak az én hibám?
2011. ápr. 30. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet h tényleg nem szeret igazán, másrészt lehet h talált egy pasit, aki közelebb van.
2011. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évből egy évet külön tölteni??? Csoda, hogy eddig is bírta.
2011. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy év az sok idő! Próbáld bizonyítani,hogy mennyire szereted. Szorítok!
2011. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Háááát egy év alatt 3x találkozni??? Nem azért de ez halott ügy, legalább havi 1 találka kell ahhoz h legyenek közös élmények, emlékek, én már hamarabb leléptem vna (bocs). De nem hiszem h a te hibád, senkié, így alakult. Hacsak nem direkt csináltad holott lett vna más lehetőség is, mert akkor verd szépen a fejed a falba. Amúgy meg ez természetes. Én is 22 éves vok. Ezek szerint 21 volt mikor összejöttetek, v annyi se...túl fiatal ő is meg a kapcsolatotok is ekkora szünethez.
2011. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez sztem ertheto h belefaradt...ennyi ido utan....te nem??
2011. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem is jól bírta, én egyből szakítottam volna! Ebbe ennyi volt, érthető hogy belefáradt!
2011. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!