Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy cuki fiú! Nagyon szeretem és ő is szeret engem! összejöttünk 4 napja és alig csinálunk valamit. Mit csináljak? Milyen programokat szervezzünk?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok!
2009. márc. 7. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
majd idejében rájöttök magatoktól:P de arra még várni kell pár évet:P
2009. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Állatkert, Vidám Park, kirándulás a szülőkkel, mekdonász.

Később majd lehet mozi, színház vagy múzeum is.

2009. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hat szerinbtem a lenyeg h egyutt legyetek ugyh nem olyan lenyeges h konkretan mi a program. de h a kerdesre valaszoljak....seta,mozi,kavezo,filmezes. vagy csak logjatok egyutt otthon/akarhol. beszelgessetek,ismerjetek meg 1mast,rengeteg erdekes dolgot fogtok felfedezni. esetleg ha van olyan sport amit mind2en szerettek: pl uszas -> irany az uszoda. sizes/hodeszkazas. korizas. gorkorizas,biciklizes. esetleg menjetek el kiranudlni 1 hetveget vmerre,foleg ha van nyaralotok.
2009. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, hogy 4 napja? Az még nem olyan hosszú idő nem gondolod? Nyugi, talán csak nem akar kisajátítani, vagy nem az a nagymenő típus, visszahúzódó?

De ha ez zavar légy te a programfelelős!

mozi, séta, kávézó, Vidám Park, jég-/görkorizás, kirándulás, a lényeg hogy együtt legyetek

2009. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! minden nap együtt lógunk, sétálunk de ő nem ott lakik ahol én és ezért nehéz vele elmenni valahova.
2009. márc. 12. 15:20
 6/7 anonim válasza:
Hú mi az hogy alig?Az én lányom 14éves kicsit maradi vagyok ha azt tanácsolom várj egy kicsit,barátnak oké de ilyen komolyan még nem lehet 12évesen bele ugrani egy alig kapcsolatban.Idővel te is elgondolkozol majd vajon megérte e.Tanulj még,legyenek barátaid.
2009. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mizujs, együtt vagytok még azzal a sráccal?
2015. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!