Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miért csinálhatják ezeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csinálhatják ezeket?

Figyelt kérdés
Pl:tetszek egy fiúnak nekem is ő semmit nem mer lépni utána meg eldönti h nem működik köztünk a dolog.V bejövök neki egy ideig semmit nem lép inkább túl teszi magát rajtam.Én mondjuk úgy vettem észre h a nem olyan visszahúzódó bulizósabb lányoknál bátrabbak pl:simán odamennek hozzájuk, hozzám meg nem.Akkor most ez miért van?Nem vagyok eléggé szép v én ijesztőbb vagyok?V mert nem vagyok annyira mégse vonzó h járjanak velem?V azt gondolnják h nem járnék velük és ha igen akkor miért?Ha fiú vagy te melyik esetben tennéd ezt h inkább csak úgy lemondassz a csajról?Biztos h bejöttem nekik mert véletlenül hallottam amikor mondták a haverjaiknak.
2011. ápr. 30. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Miután lép a fiú te következel ha te nem lépsz FINISH az egész
2011. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Najó de könyörgöm de nem lépnek semmit!
2011. ápr. 30. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:

biztos atóltart hogy ááá egy ilyen széplányhoz nem megyek oda mert lapattont ugyis :S hát ez van neked kell megtenni a 0. lépst hogy a pasi megtegye az 1.-t

a nulladik hogy flörtölsz vele mosolyogsz stb

2011. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen csakhogy más lányokba nem biztos h szerelmes! :)


Akibe beleszeret az ember és nagyon nagyon szeretné ha összejönne és görlcsöl rá, mert mi lesz ha nem, na ezeknél az eseteknél nehezen mennek oda a fiúk a lányhoz!


Ahhoz a lányhoz aki iránt nem éreznek semmi különösebbet , "vagy összejön vagy nem kategória" azokhoz könnyebben odamegy az ember!



Tehát a megoldás = akar téged nagyon! :)

2011. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem h ezért és már azt sem merem!Tudod miért azért mert amikor megtettem egybből elmondják a hülye haverjaiknak én meg ezt nem szeretem.Semmi nincs de már elterjesztik h a csajom meg stb.De egy fiúnál nagyon megszívtam!Mindenkinek elterjesztette meg "tanácsot kért"valójában leégetett mert mindenkinek arról nyafogott h ronda vagyok:S és nem akar járni velem úgy kezelt mintha isten tudja milyen taviszörny lennék nagyon égő volt!Lehet h csak ő volt hülye de sztem senki nem kezelt volna így ha nem lett volna benne vmi h ronda vagyok ő volt az egyetlen akitől megkaptam mégis!Ezekután kérdem h merjen flörtölni egy lány ha nem a macák macája éés a nőiesség mintaképe?Mert én inkább laza vagyok farmer + felső+ max szemfesték!
2011. ápr. 30. 17:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó de ha akar miért teszi magát rajtam túl ilyen könnyen?Mert először azt mondja tetszem aztán meg nem fog működni persze nem nekem de érdekes h mindig úgy mondják h halljam!
2011. ápr. 30. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam próbálkozni, mindig igyekszem minél gyorsabban kiverni a fejemből a lányt.
2011. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ő nem lép, és te mégis szeretnéd őt - akkor neked kell lépni.

Ha egyikőtök sem lép, akkor bizony az egészből nem lesz semmi. Evolúciós zsákutca.

2011. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most nem egy srácról van szó hanem alapjáraton ilyen sok fiú!Ha őneki tetszem én nekem csak annyira jön be h esélyt adnék neki miért nem kezdeményez?
2011. ápr. 30. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanilyen helyzetben voltam. Tetszettünk egymásnak a pasival, kezdeményeztem többször is, mindig nemet mondott, már nem kezdeményezem, próbálom elfelejteni. Azt mondta, azért, mert nincs ideje. Gondolom, ha jobb nő lettem vagyok biztos szakít rám időt. (20/L, 165/55 barna haj, zöld szem, nem túl feltűnő stílus, egyetemista)
2011. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!