Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hölgyek, nők! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, nők! Melyik típust választanátok?

Figyelt kérdés

Én nem a kövér- nem kövérre célzom, hanem a következő két lehetőségre volnék kiváncsi:

1.) Értelmes, rendes, tud zenélni, odafigyel, nagyon szeret, konyhában jártas, masszázshoz ért, egyetemre szeretne menni/egyetemre jár. De: lusta, sokat beszél és fárasztó tud lenni, hirtelen haragú. Testileg: átlag magasságnál kicsit magasabb, testes, de nem az a szétfolyós típus

2.) Jólelkű, szorgalmas, érettségi után kétkezi munkát végez becsületesen. Nagyon szép (kinek mi az ízlése), edzett, sportos, kitartó, hű társ. De: nem túl értelmes, csak a munkájához ért, nem szereti a gyerekeket, hajlamos az összetűzésekre.

Köszönöm a(z értelmes) válaszokat.


2011. ápr. 30. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt, ugyanis számomra egy férfit az tesz vonzóvá, ha értelmes.
2011. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj ezek a kategorizálások.....Mi szükség van erre???

Hála a jó Istennek a világon nem ez a két férfi kategória van. Számomra egyik sem vonzó, akkor inkább egyedül vagyok. Én az értelmes, megnyerő stílusú, kinézetű férfiakat szeretem, akikből szerencsére nem kevés van, tehát lehet válogatni.

2011. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elsőt

19/l

2011. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem ilyenek nem is léteznek:D De én is azt hiszem, hogy az én értelmi szintemhez viszonyítottan értelmeset választanám. És egyre inkább afelé hajlok, hogy ne utálja a gyerekeket:P 21l
2011. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az elsőben a legnagyobb negatívum az h sokat beszél és fárasztó-nekem volt ilyen barátom, és kikészültem tőle. még most 2 év után is füstölni kezd a fejem, ha eszembe jutnak a hülyeségei.

A másodiknak viszont a "műveletlensége" a legzavaróbb.

Primitív válaszom erre: Az elsővel házasság, a másodikkal csak szex és más semmi:D

2011. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajna egyiket sem választanám hosszú távra. Nekem egy olyan pasi kell aki értelmes és jól néz ki és a személyisége is megnyerő:D Vannak ilyenek is úgy gondolom :D De hogy a kérdésedre válaszoljak inkább 1. a gógyi fontos számomra.
2011. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hosszútávra egyiket sem (ennyi infóval), de az elsővel megpróbálnám. A második szóba sem jöhet, nálam alapkövetelmény, hogy intelligens, művelt (a műveltség nem iskolafüggő), kreatív legyen. Plusz a többi jó tulajdonsága sem mellékes:)


20/L

2011. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!