Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat tudtok ajánlani a párommal szabadidő eltöltésére?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt,és január óta együtt is élünk.Komoly terveink vannak,gyermeket szeretnénk,esküvőt,de ehhez sok pénz kell,ezért a párom nagyon sokat dolgozik,sokszor még hétvégén is.Én egyetemre járok,most kezdődik a vizsgaidőszak,ezért nekem sincs sok időm,sokat kell tanulni.De észrevettük,hogy alig van mostanában időnk egymásra,és ezen szeretnénk változtatni!A pénzt nagyon be kell osztanunk.Tudnátok olyan programokat ajánlani,ami ilyen "kimozdulós",tehát nem filmezés,főzőcskézés,stb,nem is túl drága,és nem tart sok időbe tehát nem többnapos,egész napos program?
2011. máj. 1. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk séta a Duna-parton, a Várban...Városligetben, közben meginni egy kávét, elnyalni egy fagyit, pl.
2011. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakunk,elfelejtettem írni.
2011. máj. 1. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy határozottan nehezebbXD
2011. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!