Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjátok az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjátok az ismerkedés stádiumában, hogy hány emberrel feküdtetek le?

Figyelt kérdés
Pl. amikor még nem biztos, hogy lesz valami, tehát még nem jártok, de szóba kerül, hárítani nem akartok, akkor mit mondtok? Ha mást mondok(csak a komoly kapcsolatokat vallom be), 1-2 futó dolgot pedig nem, ebből lehet hátrányom szerintetek? Elvégre ez az én dolgom, nem?
2010. ápr. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
a futó kapcsolatokat kihagyhatod, mert így konzervatívabbnak tűnsz, és az jobban bejön egyes csajoknak.
2010. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén szoktam válaszolni, bár futó kalandom nem volt, de egy eléggé bonyolult, a barátság szintjét mindkét félről érzelmileg és fizikálisan meghaladó, de kapcsolatnak nem nevezhető valami :D Azt is bele szoktam venni.
2010. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén elszoktam mondani hogy volt komoly és 1-2 nem komoly kapcsolatom. Azzal még nem leszel a másik szemében kisebb ha bevallód. De nem kell részletekbe bocsátkozni. Elég csak megmondani, hogy volt 1-2. Az exeről is csak annyit kell mondani amennyit kell. Sem többet sem kevesebbet. 29/N.
2010. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem csak 3x dugtak meg:

1x a helyi fittbalclub játékosai,

2x a helyi népdalkör tagjai,

3x a megyei önkormányzat doldozói/igaz , ez vállalati bulin/

2010. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!