Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit is jelenthet az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is jelenthet az alábbi mondat? Barátommal többször előfordult,ha elment melletünk egy nő,vagy beszéltünk valakiről,aki régebben felbukkant az életében, elkezdte dicsérni,ami nem gond.

Figyelt kérdés
Megszoktam kérdezni,akkor miért nem jöttél vele össze a múltban? A válasz újra és újra ugyanaz a kiábrándító mondat: "nem kell nekem olyan túl szép nő,akire állandóan vigyáznom kell" Számomra egyértelmű mit jelent, és magamra veszem,nagyon bánt. Kíváncsi lennék a véleményetekre,női és férfi szemszögből is,ti mire gondolnátok? Szándékosan nem írom le a véleményem,mert meg akarom neki mutatni az oldalt,és nehogy azt gondolja belétekmagyaráztam a feltevéseimet. Köszönöm a véleményeteket,és hogy mit tennétek ti ilyen helyzetben?
2009. febr. 23. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon Bunkó a párod::S:S
2009. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ehh... nem túl kedves tőle.. vagy csak nem érzi a szavai súlyosságát... Te ha ilyet mond Neked mit mondasz? Vagy utána valami más téma jön egyből?


Ha ilyet mondana a barátom, Én megmondanám neki, hogy : Nem muszáj ám egy ilyen " nem túl szép " csajjal együtt lenned!!


Bár ettől függetlenül lehet, hogy szeret, bár úgy komolyan, szerelemből, nem tudom.. akkor csak nem mondana ilyet... :S

2009. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
körbe kérdeztem az épp itt lévő ismerőseimet és szerintük is bunkó a barátod, nem csak a nőnemű személyek szerint,bocsi,de ha velem történne ilyen, akkor én dobnám, van 1 másik változat,ami szerint bebizonyítanám neki, hogy van aki szerint "túl szép" vagyok, de ezt csak akkor,ha szeretnéd ha tudná,hogy neked milyen rosszul esett ez a hozzáállása
2009. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit érzek? Elönt valami forróság és düh. Szinte sírni tudnék.És a sárba tapossa az önbizalmam. Szerinte pedig félreértem, nem úgy gondolja,csak nem tudom máshogy, hogy lehet érteni az ilyeneket.
2009. febr. 23. 21:34
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Én speciel egyértelműen tudom, hogy nálam százszor szebbek is vannak :) És mégis örülök annak, hogy nem egy olyat választott a párom.

Én nem akadnék fenn egy ilyen mondaton.

2009. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. túl szép nőre mért kéne vigyázni? Mert bármilyen pasid megkaphat és fél hogy megcsalja?

2. egy férfinek akármilyen nője legyen, vigyázzon rá mint a szeme fényére.


nem csak a túl szép nőkre kell vigyázni, és nem is a hűség végett. Hülyeség amit mond, nem tippelnék a korára, és kicsit nagy az arca, ilyen pasinak nem lesz olyan "túl jó nője" mint amit emleget.

2009. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is vannak szebbek, de ha már párom van, ne hangoztassa már, hogy azok milyen szép nők. Elvileg Téged szeret, te vagy neki a legszebb, téged kéne dícsérgetnie! Én megmondanám neki, hogy akkor menjen és fogjon magának egy olyan szép nőt, én meg találok nála egy jobb pasit, aki nem helyesebb, de nem ilyen bunkó.
2009. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz vissza: "és rám nem kell vigyázni? Attól nem félsz, hogy engem lecsapnak a kezedről?"

Mert szerintem erre csak hebegne-habogna.

Egyfelől teljesen jogos a felháborodásod: hogy lehetséges az, hogy valakivel együtt vagyok, és nem ő a legszebb nekem ezen a földkerekségen?

Másfelől kicsit más szemszögből is közelíthetnénk: szokták mondani, hogy a szép nő ritkán okos. És téged nem a külsődért szeret. De akkor sem értem, hogy miért kell egy nőre vigyázni, vagy jobban vigyázni, mint a többire, vagy állandóan vigyázni... És ha egyre kell, akkor a többire miért nem...

Lehet, hogy a párod csak arra gondol, hogy téged nem a külsődért szeret, és hogy azok a nők semmi egyebek, csak "túl szép nők". Szóval lehet ez nála inkább egy egyszerű jelző is, de akkor annyit mondok, hogy nincs tisztában alapvető nyelvtani, és szóhasználati dolgokkal...

Úgyhogy én inkább arra gondolok, hogy téged talán nem tart szépnek. Ezt pedig végképp nem értem...

*tanácstalanulülésforgatjaaszemeit*

2009. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátom is mondott 1X 2X hasonlót.(pedig, nem vagyok beképzelt ,de szép vagyok , szal van h a pasik megnéznek az utcán).Nem esett vmi jól de van annyi önbizalmam hogy ne érdekelljen ez a megjegyzése.Tudom hogy nem ugy értette , mert folyton hangoztatja hogy mennyire tetszem neki .. na mind1 , de attól is függ hogy hogy mondja meg milyen magyarázatot ad rá hogy mért mondja...vagy nemtom , nem esik jól az biztos , ezt felfoghatná...
2009. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A "túl szép nő" alatt szerintem a miniszoknyás, minitopos, állandóan fullsminkben járkáló, minden reggel belőtt hajú, műkörmös, szétszolizott, csilli-villi nőciket értheti, aki után minden férfi megfordul. 19 éves lány vagyok és én azt hiszem tudom, hogy hogy érti a "túl szép nőt". Én sem járnék egy "túl jó palival", mert én sem bírnám, ha minden nyálcsorgató nő rámászna, meg különben is, az ilyenek inkább a külső adottságaikra támaszkodnak, nem pedig a belső értékeikre. De én ezt sosem hangoztatnám a barátom előtt, mert tényleg félreérthető és bántó lenne. Ha megmutatod a válaszokat a barátodnak, akkor neki azt mondanám, hogy gondolja át ezt a mondatot még egyszer, mert biztos vagyok benne, hogy ezzel nem azt akarja kifejezni, hogy te nem vagy túl szép.
2009. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!