Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Látott már sírni a barátnőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látott már sírni a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Sírtatok már a barátnőtök előtt?

Ha igen, mi miatt és mennyi idő után?

Vagy sírtál már egy csaj miatt?


2011. máj. 2. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sírtam miatta nagyon sokat, mielőtt nem tudtam hogy tetszem neki. Reggelente felkeltem, csak Ő járt az eszemben, és már a reggeli ciginél elkezdtem sírni, és közben hallgattam az emlékezz rám-ot.. :/
2011. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is szoktam könnyezni előtte. Volt amikor ő váltotta ki, volt amikor más. De sose szégyeltem előtte.
2011. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen. de más előtt meg nem.
2011. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, exem sírt már előttem, mert nem jött össze az első szexünk. :D

Amúgy másra nem emlékszem.

20L

2011. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én az egész iskolám előtt sírtam, nincs abban semmi. Emberből vagyunk mi is nem?
2011. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szétmentem a barátnőmmel (mert másik városban lakunk) akkor megbeszéltük, hogy késöbb folytatjuk ha valahogy térben közelebb kerülünk majd egymáshoz. Amikor végül odanyomott 2 puszit és mondta h 'szia' akkor végig sírtam, igaz, napszemcsi volt rajtam, és folyamatosan 'dörzsöltem' az arcom, mert "viszketett"...Amúgy nem szokásom sírni, a szeretteim temetésén se sírtam, plusz fizikai fájdalomtól is már nagyon régen sírtam.

F17

2011. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pinocchio ***** válasza:
77%
Igen,és mivel jó nagy mennyiséget adtam ki magamból tölcsérrel összegyűjtötte egy tálba majd ezután különféle ízesítéssel(barack,alma,pástétom,eper,citrom stb)palackoban elkezdte árulni az utcán arra járó embereknek 230ft/darab áron.Ezzel nagyon megbántott.Nem felezte meg velem a bevételt:/
2011. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!



Sírtam előtte, talán 3-szor, a 2 évünk alatt. (Másfél évvel ezelőtt elvesztettem, autóbaleset érte...) Nem vagyok sírós egyébként, csak volt, mikor kikészültem a sz.rok miatt és nem bírtam tovább. Tolerálta, nem tartotta gáznak! Örültem is, hiszen miért lenne gáz, hogy valaki szomorú és sír??? A hiszti persze, hogy gáz, de - senkit nem akarok megsérteni! - az egy nőnél is gáz! Amíg valaki okkal sír, addig szerintem semmi gond ezzel!


Üdv!

2011. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!