Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök a csajnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a csajnak?

Figyelt kérdés
Ő rocker meg én is.És lehet azért mert olyan csengőhangom de amikor meghallota akkor legalább még haza nem ért vissza vissza nézet és amikor pasijával ment akkor is ide nézet lehet van pasija de hát nem tudom :) szerintettek?
2011. szept. 3. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha van pasija, akkor nem mindegy?:D
2011. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
attól mert odanézett nem hiszem, h egyből téves következtetéseket kell levonni. hány évesek vagytok? 11 ?
2011. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell, mert kissé bugyuta a kérdés, ne haragudj. :) Teljesen mindegy, ha foglalt. Ha nem kell neki a jelenlegi srác, akkor meg majd azt úgyis látni fogod. Én valamiért sosem nyomultam olyan lányokra, aki foglalt, szerintem sokkal egyszerűbb annál próbálkozni, aki szabad.
2011. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1.válaszoló :D nem nem mind1 mert jól nézki 2.válaszoló 14 3.válaszoló :D egyáltalán nem nyomulok rá. :)
2011. szept. 3. 14:05
 5/16 anonim ***** válasza:
persze,hogy néz mert van szeme -.-"miért mindig azok a csasjok a jók akik foglaltak szingli csajokat miért nem hóditasz meg ? -.-"
2011. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

de abban mi a kihívás?

neeem, az emberek szeretik megbonyolítani a saját életüket. :)

2011. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért mert 2 ember összenéz a buszon, az még nem ok arra, hogy akkor ott valaki akar valamit. Lehet csak elkönyvelte, hogy helyes srác vagy, kész, ment tovább. Emberek vagyunk, párkapcsolat mellett megnézzük a másikat, elkönyveljük hogy helyes nem helyes, csinos nem csinos, és kész, megyünk tovább.
2011. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, csak 14 vagy... Akkor tök mindegy, mert ebben a korban nem létezik olyan, hogy komoly kapcsolat.
2011. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Általános isiben igenis számít. Majd elolvadtam, ha egy helyes srác rámnézett a folyosón v az utcán, majdnem az esküvöt tervezgettem :D Vicces így sok év után ezekre visszagondolni, de akkor nagy dolgok voltak.
2011. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De bakker mire véljem azt az 5percen át bámulást? :)
2011. szept. 3. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!