Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent a fehérmájú szó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a fehérmájú szó?

Figyelt kérdés
2008. febr. 14. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
buja
2008. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
majdnem ugyanazt mint a könnyűvérű! persze ha rád használták az egy bizonyos szintig nem baj, mert én se izgulnék rá egy jégcsap csajra, de csak mértékkel!
2008. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
én azt hallottam, h olyan nőkre használják, akik sokat kívánják a szexet, magas a libidójuk.
2008. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyszer egy haverom mondta hülyeségből hogy fehérmájú vagyok. De nem tudtam mire mondja.A középső válaszadót nem nagyon értem! Bocsi.
2008. febr. 14. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Arra mondják aki nem képes kielégülni,és így folyamatosan szexelni akar és hajszolja a kielégülést.Ez elvileg vmi betegség.
2008. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most hogy többször is elolvastam már értem a válaszát. Kösz mindenkinek!
2008. febr. 14. 17:25
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Nimfománia.
2008. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

az nimfománia. nem egyenlő a szexmániás szóval.

a nimfománok azért másznak rá mindenkire mert nem tudnak kielégülni és az élvezetet keresik, a szexmániások meg kitudnak elégülni és ezt élvezik. enyni a különbség.

2008. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

előttem lévő bezzeg azt nem írta végülis mit jelent a fehérmájú,és mi a különbség a nimfomán és fehérmájú között,de hasonló. az egyik nem tud kielégülni. de mindkettő a szexmánián belül van!

arra szokták mondani aki sokat akar kefélni,fehérmájút csak csajokra lehet mondani szerintem. szerintem van oylan férfi aki bókból mondja mert van akinek bejön,de van olyan is aki ezzel lekurváz. szóval ez a szó használóján múlik. de tényleg egy betegség is néha,de szerintem csk akkor,ha nem csak egy emberrel akarod,hanem mindig mással mert egyikkel sem elégülsz ki-talán ez a nimfomán v a fehérmájú pontos jelentése is de nem tuti. nem oylan nagy betegség. találj egy hasonló szexualitású pasit. én is ezen vagyok! sok sikert

2008. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Ezt találtam a fehérmájúra keresve:


A fehér máj alatt értsd most a legkézenfekvőbb kórtörténetet: a hüvelygyulladása miatt rosszul védő hüvelyhámon át Hepatitis B vírussal megfertőzhették volna. Esetleg erre még alkoholt, kábítószert vagy magas koffein tartalmú italt is fogyasztva a máj sejtjei elpusztulnak, „kifehéredik a máj”. Ilyenkor az ösztrogen nemi hormonokat a máj lassan bontja le, a személy hiperszexuálissá és ezzel még inkább fertőző góccá válik maga is. Ugye, milyen szédítő, életveszejtő örvénybe eshet be valaki — a tudatlansága miatt?

2008. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!