Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért színlelitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért színlelitek az orgazmust?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban,hogy elhitetitek,hogy jó,miközben nemaz?Ezzel egy jódarabot lenyestek mind a férfi önbecsüléséből,mind a saját örömötökből.Van ennek valami haszna?:S
2011. máj. 3. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Haszna nincs semmi, az egyszer biztos... azért teszik a lányok, hogy a fiúkat bebiztosítják afelől, hogy igen is, ő kitudta elégíteni a lányt.
2011. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem színlelem....:S -.-
2011. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én se, nincs rá szükségem :)
2011. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát ez azért nehéz dolog..

bevallani a másiknak, pláne esetleg a kapcsolat elején, hogy nem jut el a csúcsra. nem tudhatjuk, hogy hogy reagál a másik.

én is színleltem már, de közben próbáltam úgy irányítani, hogy egyre jobban érezze, hogy mi a jó nekem.

lehet nem szép dolog, de féltem, hogy megsértem az önérzetét

2011. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én már színleltem, főleg egyéjszakás kalandoknál. Minek mondjam meg neki, hogy nem jól csinálja, ha úgysem találkozunk többet?

A párommal is volt már rá példa, egyszerűen mert nem érti meg, hogy vannak helyzetek, amikor egy lány képtelen elélvezni. Például amikor annyira fáradt, hogy a szemét is alig bírja nyitva tartani. Elfogadtam, hogy ő ezt nem érti, és ha néha szexelünk így, akkor színlelek. Bár akkor sem mindig.

Szerintem ez pont nem árt az önbecsülésének, a saját örömömnek meg mindegy, mert ezekben az esetekben általában az utána következő alvás a legjobb.

2011. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert nem akarja lerombolni az önbizalmát már az elején.

Képzeld csak el, ha az első pár alkalom után azt vágnák a fejedhez, hogy béna vagy!

2011. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan azért, mert azt hiszik, hogy érdekel minket férfiakat.:D
2011. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valóban igaz lehet, hogy valaki azért színlel, mert nem akarja megbéntani a másikat. De ezzel csak maga alatt vágja a fát. Nekem még soha nem kellett ilyen taktikához folyamodnom. Nem azt mondom, hogy nem volt olyan eset, hogy fáradt vagy kedvetlen voltam a dologhoz, de akkor előre szóltam a páromnak, hogy nem biztos, hogy nekem is összejön. És volt, hogy nem. Jól esett, de a csúcsra akkor túl fáradt voltam eljutni. Szerintem ez még mindig jobb, mint ha színlelném az egészet. De volt olyan is amikor nagyon is megjött hozzá a kedvem.
2011. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt, hogy én is színleltem, de csak azért mert egy korábbi barátom sem tudott kielégíteni, a mostanit kivéve. Remekül csinálja és ennél több nekem nem kell, de a jót ő is megkapja. :)
2011. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

azért, mert vannak olyan fiúk, akik csesztetnek azzal, hogy miért nincs orgazmusod? mikor lesz már orgazmusod?

ettől bestresszel a nő, nem is lesz neki, inkább eljátsza, és békén hagyja a pasi.

egyébként úgy is lehet nagyon élvezetes a szex, hogy nincs orgazmusod:)

2011. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!