Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőnek nincs orgazmusa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nincs orgazmusa, de meg játssza a párja kedvéért. Azért a párja a hibás? Volt már olyan hogy kiderült, hogy párotok csak megjátszotta az orgazmust? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

A szex kétoldalú. Nem elég csak a pasi ahhoz, hogy a csaj élvezze. Aki ahelyett, hogy próbálja rávezetni a helyes technikára a párját, inkább megjátssza az orgazmust, az olyan csajt nem tudom sajnálni.


Emellett kevés megalázóbb dolog van egy pasi számára. Szerintem.

2010. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, ha lenne párom, és megtudnám, hogy csak megjátszotta az orgazmust, nagyon rosszul esne :S Úgy érezném, hogy nem bízik bennem, vagy hogy mondjam, hülyének néz. Ha megjátsza, akkor magával b.aszik ki, mert 1, neki nem jó; 2, ha megtudja a párja, neki sem lesz jó. Nem értem, hogy hogy nem jut eszébe a lánynak, hogy megpróbálja ezt megbeszélni rendesen a párjával, ha eltitkolja és inkább megjátsza, attól nem oldódik meg a probléma(lehet az élet többi részén is ezt a módszert alkalmazza(?))...
2010. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nálam volt már rá példa, hogy megjátszottam, de egyáltalán nem a párom volt a "hibás". Elég komoly pszichés problémáim voltak és a pillanatnyi lelki- és idegállapotomtól függött, hogy eltudtam-e lazulni. Nem mondom, hogy nem volt jó, de néha előfordult, hogy saját magamat akadályoztam meg (pszichés alapon) az orgazmus átélésében... ha ezt akkor kimutatom, akkor nyilván arra gondolt volna, hogy vele van valami baj, így viszont ilyenkor legalább neki jó volt:) (azért hozzátenném, hogy általában mindkettőnknél)


/L

2010. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!