Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láb és harisnya imádó srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnyababee kérdése:

Láb és harisnya imádó srác vágyai. Félrelépésnek tekintsem (ne menjek bele), vagy vegyem a lapot ezzel is feldobva a szenvedélyünket?

Figyelt kérdés
Pár hete a kedvesem (aki szintén betegesen láb, és harisnya mániás/imádó)elkezdte peddzegetni, h megszerezné/elkérné más csajszik harisnyáját. Az enyémeket rendszeresen felveszi, azt mondja, olyan, mintha magán érezne. Ezzel nincs is semmi gond, engem is izgat a dolog, és ezt ő is tudja. Viszont az, h más csajszi harisnyáját... Meg is kérdeztem, tőle, h mért akar ugyan mást is magán érezni? Ő erre azt felelte, h dehogy akar magán mást érezni, csak engem szerte, de mivel férfi, nála is előjönnek az ösztönök, ha meglát egy dögös csajszit. Semmi érzelem, csak az ösztönök. Csakhogy mivel elég harisnyamániás a lelkem, az ő ösztöneit az is tökéletesen kielégíti, ha a nőci harijával elszórakozhat. Nem úgy mint az enyémekkel,felvenné egy picit, majd letépné magáról, vagy épp fel sem venné, csak úgy lerendezné(nem részletezem:)).Még azt is felajánlotta, h valami kis játszadozás képpen pl én szaggathatnám le róla a "vetélytárs" harisnyáját. Barátnőim azt mondták,ez egyáltalán nem cinkes, és ezek után (ha másban nem is) abban az egyben biztos lehetek, h az életben nem csal meg. De nekem azért egy picit mégiscsak furcsa a szitu? Külső szemlélőként ez mennyire gáz?
2011. máj. 3. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az enyémeket rendszeresen felveszi, azt mondja, olyan, mintha magán érezne. Ezzel nincs is semmi gond"


Nincs? Ezzel nincs gond? Hát jó, akkor legalább tényleg összeilletek, ha szerinted ezzel nincs gond.

2011. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dejót nevettem :D
2011. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
külsô szemlélôként azt mondom, hogy mindketten dilisek vagytok...
2011. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy elég különös kapcsolat, nektek kell közösen kitalálni a szabályokat, hogy meddig mehettek el mások lábbelijeivel. Ha nem fekszik le mással, akkor szerintem nincs baj. Már, ha egyáltalán szoktatok szeretkezni. Ha mindenetek a "harisnyázás", akkor lehet, hogy tényleg baj van.
2011. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

18:20-ra

Igen, ezt már mi is beszéltük, és végülis arra a következtetésre jutottunk, hogy ez afféle segédeszköz, mint másnak a vibrátor pl. Szóval ezen a téren semmi problémánk sincs. (köszi az értelmes hozzászólást:))

2011. máj. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!