Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nagyon tettszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon tettszenek a szép harisnyás lábak, roppant szexinek tartom őket! Egy szép lábikó nélkül, csak a harisnya egyáltalán nem izgat, tehát nem ilyen elvetemült fetisiszta vagyok. Ti hogy fogadnátok ezt ha a barátotok ezzel állna elő?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én kirúgnám a francba. Nekem ne harisnyázzá itt váze
2009. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

párom is szereti,ha szex közben egy neccharisnya rajtammaradmó,de nem találok ebben kivetnivalót

ettől még nincs rajtam minden alkalommal (sőt,inkább csak 2 havonta)...

belefér

ez legyen a legnagyobb problémánk

22/L

2009. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a melltartókat meg a bugyikat szeretem. Roppant szexinek tartom őket.

Persze csak úgy, ha van bennük egy szép lány.

Miután lekerülnek, elvesztem irántuk az érdeklődésem. Akkor már csak a nő érdekel.

Szerinted az én perverzióm a cikibb, vagy a tiéd?

2009. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
még mindig kinem állhatom azilyen lábfetisiszta pasikat, úgyhogy valszeg elég rosszul fogadnám
2009. okt. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Cikinek szerintem egyáltalán nem mondható egyik sem! mindenkinek meg van a saját "fétise" Valaki a nagy mellekre vagy a popsikra van különösképp beindulva. Csak ugye az sokkal elfogadottabb. És szerintem addig nincs gond amíg nő nélkül tényleg nem érnek ezek a ruhadarabok semmit:)
2009. okt. 15. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Az én barátom is elég lábfetisiszta :-) elég furi de nincs vele gond :-)
2009. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a csajok jól fogadják, jó persze először csak néznek, meg mosolyognak,főleg az aki nem tudja miről van szó,de sok aki már hallott róla is azt hszi h hülyülök:)
2009. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!