Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, járnátok egy "csúnyácská...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok egy "csúnyácskább" lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Luk luk.
2011. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
-.- "Luk luk." ....szép...ennyibe vagyunk véve...bár szerintük többet nem is érdemlünk...
2011. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy járnék. Én kifejezetten az olyanokra bukok, aki szemüveges, alacsony. stb. Nekem az a lényeg, hogy értelmes, és kedves legyen.
2011. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Olyannal, akire valaki azt mondja, hogy "csúnyácskább"? Persze, hogy járnék, az a lényeg, hogy nekem tetszen, és persze hogy belsőleg aranyos, kedves legyen.


17/F

2011. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Szavazzuk le az első hozzászólót!!!! XDDDDDD Egyébként a kérdésre: igen, ha értelmes, és megfelelő értékek rejlenek benne. És azért legyen igényes, mert az fontos.
2011. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokat irtam és beszéltem már lányokkal akikkel nagyon jól el tudtam irogatni beszélgetni de mégsem jött be úgy mint lány csak őgy tekintek rá mint jó barát. Volt is ebből már félreértés.

Van olyan aki járna velem meg én is vele de leheth nem tudnám szeretni tiszta szivből de azért elgondolkodom h belemenjek...

nemtudom lehethogy később nem fog végképp érdekelni a külseje na de a belseje annál inkább... a férfiak 1 idő után el kezdenek gondolkozni h ki az életük párja és nem pedig csak a szexre kell nekik a partner.Na de sokszor sajnos a lányoknál is ez van... a menő fiúkra buknak nem pedig azokra akik szerényebbek.

16 éves szerény srác vagyok :D

2011. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy járnék. Igaz én még nem nagyon mertem kezdeményezni lánynál, de ha majd fogok, akkor a ,,csúnyácskább" lányoknál fogok próbálkozni. Egyrészt több esélyem van nála, másrészt belső értéke sokkal több van. Jobban becsüli azt aki szereti, tud szeretni, odaadó, kedves és még sorolhatnám.


16/F

2011. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
válogatós f*sznak kutyában a helye.
2011. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Melyik szabvány szerint csúnyácskább az a lány?


Ez mindenkinél szubjektív, hogy mi a csúnya. Valószínűleg neked is vannak olyan fiú ismerőseid, akiknek bejössz és szépnek látnak; csak keresgélni kell.

2011. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán. Ez szerintem függ attól mennyire csúnyácska. Mert azért nőnél a szépsége szokott megfogni. Ami persze egyénenként mást jelent.
2011. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!