Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Rossz a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Rossz a kapcsolatom!

Figyelt kérdés
elég rossz már kb 2 hónapja a kapcsolatunk!nem voltam vele őszinte és eljátszottam a bizalmát!!!Tudom nehéz vissza szerezni de ő már töbször is akart szakítani!aki tudna segíteni, hogy hogyan szerezzem vissza őt az írjon!!!!
2009. márc. 2. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, elég kevés az amit írtál,


de az idő igazolja, hogy gymásnak vagytok-e teremtve vagy sem.


a mi kapcsolatunk is a hazugsággal futott zátonyra, és fél évig szenvedtünk, és kételkedtem minden szavában.


mindig legyél őszinte, ha valóban szereted őt

2009. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak röviden ennyi:a bizalmat nehéz megszerezni de könnyű eljátszani.Póbálkozz még sikerülhet.
2009. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ebben a kapcsolatban sajnos én hazudtam!szánom-bánom de így utólag már tehetetlen vagyok!!!!engesztelésül már számtalan ajándékot és hasonlókat vettem neki de tudom hogy ezzel nem vagyok előrébb!!és már kezdek összeroppani teljesen!igazából hiába pedálozok meg hasonlók...előrébb ezzel se vagyok!de belehalnék ha végele lenne...
2009. márc. 2. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sajnos ez felejtőnek hangzik.... sajnos...



25/f

2009. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miben hazudtal? igy nem nagyon tudunk mit irni.
2009. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!