Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok! Szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Szerintetek egy pasi borotválja a hónalját? (17-28 közötti pasi)

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én borotválom, és ebben nemigazán érdekel más véleménye


18/F

2011. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Más szőr nem zavar, de a hónaljszőrt legalább néhanapján szedje le...

20L

2011. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
alap! Nem kellene olyan pasi, aki nem borotválja sztem az igénytelenség!
2011. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a pasi egészében szőrös típus, akkor belefér. Engem akkor nem zavar. Egyébként sem túlságosan.
2011. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele hogy inkább borotválom.Igazság szerint csak nem akarok kitűnni a tömegből emiatt.Volt hogy a strandoló társaságban csak nekem volt leszedve és kicsit furán néztek rám,de volt olyan is hogy mindenkinek,na ott ciki lett volna ha nekem nem.Mindenesetre nem emelgetem fölöslegesen a karomat.

Ami szerintem a lányok gondolkodását illeti-önmagában ez nem belépő a lábak közé és nem is kizáró ok

2011. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt neki kell tudnia. Én néha lenyírom, mert izzadós vagyok.
2011. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is nyírom mert szintén izzadós vagyok. ebben tényleg nem érdekel más véleménye, nekem ez így praktikus.
2011. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rövidebb szőr nem zavar de ha leér a bokájáig az azért már annyira nem tetszik:D Azt csinál vele amit akar amúgy, mint ahogy egy előző hozzászóló is írta én ezért nem rakok ki senkit az ágyamból=)
2011. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!