Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérzés, vagy féltékenységi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérzés, vagy féltékenységi fóbia?

Figyelt kérdés

a párommal mindig olyanokat álmodom, hogy vagy azt mondja: nem szeretlek úgy ahogy kellene, vagy megcsal, meg ilyesmi.nem értem miért, miközben napközben minden rendben. ééés: egyszer ő álmában beszélt és megkérdezte tőlem: te hova valósi vagy? elkísérhetlek, megengeded?

holott egy helyen lakunk. tudat alatt ő ismerkedik?


2010. febr. 10. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:

az álmok néha érzésekhez kötött...

szoval nem hinném hogy megérzés inkább féltékeny vagy

félsz ettöl..

nem bizol benne...

2010. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fenét.. az álom az a kép amely a nap közben történt dolgokat feleleveníti. Elfolytott vágy, igy is hivják. Javarészt nem megérzésen alapul,igy nincs értelme.Van bizony egy Féózan állapot, amikor alszol de azagyad még oylan hullámokat generál, ha valaki beszél hozzád, álmodban felfogod, és válaszolsz rá. De úgy hogy te azt az lmodba beleálmodod. Ezért van az a jelenség is, amikor álmodban beszélsz. Agyhullám kérdése az egész. Ha napközbe inden normálosan megy, nincs okod féltékenységre. :) felesleges. Csak akkor, ha tárgyi bizonyiték van a kezedbe, vagy semeddel megbizonyosodsz róla. Addig ne! Sok sokert! --Chocky--
2010. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na erre az álomra visszatérve, én szoktam olyan cifrákat álmodni, hogy némelyiknek a legcsekélyebb köze sincs nem hogy hozzám, de még a valósághoz se... Ha álmodok is olyat, többé kevésbé csak a témája hasonlít arra, ami már 1 hete nyomaszt. Szoval szerintem egy álom miatt ne legyél féltékeny meg ilyesmi, hanem inkább csekkold a viselkedését, változott e valami, esetleg túl kedves, a megszokottnál is kedvesebb, vagy pont az ellenkezője. (ha kedvesebb lelkiismeret furdalása is lehet akár:))
2010. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megérzés biztos nem. Inkább féltékeny vagy, vagy nem bízol benne vagy magadban. Ezen gondolkozz el, hogy miért nem bízol.
2010. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az álmaink mindig belülről jönnek. Bizonyos mértékben lehet közük a jövőhöz, de nem úgy, ahogy azt sokan gondolják.



Az agy nagyon összetett valami. Működését tekintve van egy tudatos része és egy tudattalan (tudatalatti). Ez a tudatalatti képes egy csomó mindent megjegyezni, észlelni, azaz például van, hogy a szemed sarkából észreveszel valamit, de nem fogod fel. Ekkor a tudatalatti valahogy megpróbálja a tudomásodra hozni, hogy szerinte láttál valami fontosat. Ezt hívják megérzésnek. Mondok egy példát. Amikor az ember azt érzi, hogy valami nem stimmel elindulás előtt, és aztán kiderül, hogy otthon hagyott valami fontosat, azt a tudatalatti generálja. A múltkor elindultam elintézni egy papírügyet az egyik fontos papír nélkül. Nálam volt a dosszié, csak kiefeljtettem a papírt. Az aggodalmamat leráztam magamról azzal, hogy biztos ideges vagyok, hogy elkésem. Csak ott derült ki, hogy mit akart üzenni az agyam tudattalan része. "Öcsém, nézd át a dossziét, valamit nem raktál bele!"


Na ennyi kanyar után térjünk át az álmokra. A tudattalan a megérzéseit, aggodalmait sokszor álmok formájában "közli", ilyenkor van az, hogy megálmodsz valamit, ami másnap teljesül. Viszont ez csak az álmok kis részét adja, a többi a különböző vágyaink, kétségeink, egyéb belső dolgaink fura leképeződése. Vagyis ha te azt álmodod, hogy megcsal, akkor kicsi eséllyel tényleg lehet, hogy valamit észre vett a tudatalattid, de sokkal-sokkal nagyobb eséllyel lehetséges az, hogy valójában csak félsz, alaptalanul aggódsz, vagy esetleg te akarod őt megcsalni, és így közli veled a tudatalattid.


Egyébként én nagyon szeretem a feleségemet, ennek ellenére álmodom néha olyanokat más lányokkal, hogy hú. Az is lehet, hogy a más lány a feleségem álombeli alakja, csak más képpel jelenik meg. Sokszor van olyan, hogy pl. álmodban tudod, hogy otthon vagy, de a hely nem úgy néz ki, mint az otthonod. Az álombeli valóságban mégis az az otthonod.


Szóval álmunkban sokminden lehetséges.


Az, hogy ő motyog, és ismerkedik, szerintem nem jelent túl sokat. Lehet, hogy éppen a veled való megismerkedést álmodja újra.

2010. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak az a rossz az egészben, hogy mióta együtt vagyunk látszólag semmi indokkal de bennem van az, hogy nem bízhatom benne. és tényleg nincs tárgyi bizonyíték. de semmire. arra sem, hogy bízhatok.és már nagyon nyomaszt.
2010. febr. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!