Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne valaki akit még szeretsz de lenne valaki akit szerethetnél összejönnél vele hogy elfelejtsd az elsőt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyenen gondolkozol, akkor nem is szereted az elsőt.

Ha szeretnéd, akk. nem jutna eszedbe ilyen :D

2011. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem azért jönnék vele össze hogy elfelejtsem az elsőt, hisz mindenkinek rosszul esne ha kiderülne hogy csak azért jöttek össze vele mert valakit el kell felejteni.
2011. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 F20 ***** válasza:

soha! én már beszoptam ezt a szerelem témát! és nem is megyek bele többször...


20/F

2011. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Például olyan szituációba vagy, hogy szakítottál a barátoddal/barátnőddel de még szereted. De tudod hogy nem szabad összejönnöd vele mert csak fájdalom lesz a vége. Viszont fellépne a színen egy szuperkedves aranyos fiú/ lány és azt éreznéd, igen vele boldog lehetsz. Összejönnél vele, vagy hagynád amíg el nem múlik a másik iránti érzelem.
2011. okt. 10. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt tettem, és nem működött sokáig. Meg ugye csak felejtés miatt elég dög dolog összejönni valakivel.
2011. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig azt állítottam magamról,hogy én ezt sohasem tudnám megtenni.Megtettem.2évig voltam együtt a párommal majdnem,akibe halálosan szerelmes voltam.Már mindent megtettem volna,hogy leszakadjak róla,mert ő megalázott,átvert,hazudott,stb,de mindig visszakönyörögte magát,én meg visszafogadtam mert annyira szerettem.(első szerelmem volt).Közben véletlenül összeismerkedtem egy pasival,nagyon hajtott rám,be is jött,párszor találkozgattunk,ő rendesen bele is élte magát a dolgokba.Az elején nagyon tetszett,hogy érdeklődik irántam,meg vonzónak találtam,de rájöttem,hogy nem tudok mást szeretni,csak kínoztam magam,szörnyű volt úgy átölelni,hogy közben a könnyeim folytak a háta mögött a másik fiúra gondolva....Szerintem te se csináld!Nem éri meg.Megvártam míg elmúlik a szerelem,találkoztam a mostani párommal,aki elhagyott,és talán ugyanabban a helyzetben van mint te,nagyon hiányzik,remélem még menthető a dolog! : (
2011. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aki nekem tetszik az Pesten lakik. Sajnos nincs túl sok alkalom mikor találkozhatnánk. Jövőre viszont odamegyek egyetemre. a fiú aki itthon teszi magát nekem viszont itt marad mert ide jár egyetemre. ha összejönnénk is halálra lenne ítélve a dolog mert Pestről nem sokat fogok hazajárni... De most csak azért ne jöjjek össze olyannal akivel boldog lehetnék, mert van egy másik valaki akivel ESETLEG egy év múlva pesten lehetne valami? nem tudom mit tegyek.
2011. okt. 10. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
"Egy év múlva"egy év alatt még száz másik pasid is lehet.És ha szereted a mostanit akkor inkább próbálj vele leülni megbeszélni a dolgotokat,és haladni tovább.Túl kell esni néhány akadályon,ez is a szerelem próbája : ) Egy év múlva meg lehet hogy már ő is más után fog menni meg te is....Erre ne alapozz erre a srácra.
2011. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!