Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemembe hazudik, mely szerint ő nem cigizik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem érzem rajta. De már a 4 dobozzal találok nála. (mindig elveszem tőle,és eldugom) Amikor megkérdezem tőle (miután már megtaláltam a cigijét),hogy dohányzik-e, mindig azt mondja,hogy nem. Megkérdezem megint, sépen,nyugodtan: "Tényleg nem? Ugye nem hazudsz nekem?" És a válasz megintcsak "NEM". Ma pont erről beszélgettünk. Azt mondta,hogy mióta megtaláltam nála az utolsót,és megzsaroltam,hogy elköltözök tőle,azóta nem gyújtott rá. Erre az előbb találtam a zsebében egy fél dobozzal.

Mit csináljak Őkegyelmével?


2011. máj. 4. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
ne zsarold, ennyi szabadsága igazán lehet, hogy eldöntse, akar-e dohányozni vagy sem. ha sosem érzed rajta, akkor meg főleg ne légy ilyen zsarnok, ezért nem mer igazat mondani, és ez a viselkedés fogja megölni a kapcsolatotokat
2011. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha o nem akar leszokni, akkor hiàba is zsarolod. Igy kénytelen neked hazudni. Hagyd, hogy eldontse magàtol, hogy leszokik.
2011. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudjátok,már nem is az zavar,hogy dohányzik,hanem,hogy hazudik nekem.

De megfogadom a tanácsot.

Azért beszélgessek vele erről?

(az apukája egyébként 2 éve halt meg tüdőrákban)

2011. máj. 4. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
én megértem, hogy félted, de az eddigi viselkedéssel pont az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél. nem tudom hány évesek vagytok, meg mióta vagytok együtt, de szerintem ha most egy ideig nem hozod szóba, esetleg annyit elmondasz neki, hogy ezentúl nem szólsz bele, de mint már tudja örülnél, ha nem dohányozna, akkor talán ez elgondolkodtatja, és magától hagyja abba valamikor
2011. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj én is cigizek a pasim is ..De volt egy idő szak h ő nem és akkor se csinált ilyet,,Nem szólhatsz bele h mit csinál szerintem ő se szól bele abba ennyire meg h kérdőre vonod ..A pasim amikor nem cigizett akkor is annyit mondott h amikor csókolóztunk ne érezze a számon és bumm egy rágót bekaptam..Mert nem szólhat bele ilyen durván senki se az ember életébe senki meg fenyegeted úgy ott hagynálak mint a huzat .. És a nagyapja vagy apja meg halt tüdőrákban ..Van olyan aki meg hal abba és nem is cigizett soha szóval nem kellennyire párhuzamot vonni
2011. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó annyira nekem is beleszól h én tényleg sokat szívok h elég lesz már ez nekem meg ilyenek de nem úgy ahogy te a csajod életébe az már túlzás
2011. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ő 25F

Én 25/L

Köszönöm a válaszokat.

(én csak féltem őt,és kész,olyan nagy baj ez?)

2011. máj. 4. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Basszus úgy bírom az ilyet, mikor valaki zsarolja a párját valami miatt, meg cirkuszt csinál, ha megteszi a "tiltott" dolgot, aztán meg nyavajog, hogy miért hazudik neki.

Hát azért b*meg, azért hazudik, mert ha őszinte lenne, akkor gondolom állna a bál és erre semmi szüksége.

Felnőttember, hadd döntse már el, hogy dohányzik-e, vagy sem.

Az oké, hogy mondjuk téged zavar, de ha nem az arcodba fújja a füstöt és nem a lakásban gyújt rá, akkor az ő dolga.

L/24

2011. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És bocsi az nyers stílusért, de nagyon fel tud húzni, ha valaki ezt csinálja.

Ha nem akarod, hogy hazudjon, meg titkolózzon előtted, akkor bízd rá a döntést és ne akard őt korlátozni.

L/24

2011. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szánalmas, gyerekes
2011. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!