Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátomnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátomnak vagy nekem van igazam? Miért hazudik a szemembe?

Figyelt kérdés

én rondának tartom magam, annyira, h. félek tükörbe nézni, mert széttörik. A barátom viszont azt állítja, hogy szép vagyok, de ismerem Őt .Bár nem hazudik soha, azért kinézem belőle, hogy csak azért mondja ezt nekem,hogy az alacsony önértékelésemet fellendítse, de valahogy nem megy neki sose, mert nagyon makacs vagyok. Kéne neki hinnem vagy sem? de én tényleg ronda vagyok, annyira, hogy az már fáj!

köszi


2011. febr. 9. 20:07
 1/9 Tomika90 ***** válasza:
ha ronda lennél nem lenne barátod...addig jár a korsó a kútra míg be nem lövik...ha sokáig b@szakodsz vele kidob és jogosan...minden nő úgy szép ahogy van
2011. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Kis hülye. Én rég otthagytalak volna...ennyit nyafogni. Örülj, hogy van két füled és mégsem vagy szatyor. Nyilván nem azért van veled, mert hűderonda vagy.
2011. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ronda nő nincs, csak olyan, aki elhanyagolja magát.


Te elhanyagolod magad, és ez a baj. Ha mosolyognál a tükörképedre, máris sokkalta szebb lennél.


Amúgy ha a barátod szeret, akkor számára te gyönyörű vagy.


Egyébként: "miért várod, hogy más szeressen, ha te sem szereted magad?"

2011. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Te nem tetszel magadnak, de attól még neki tetszel. Ezért mondja, hogy szép vagy.

Tudod, a 'szép' relatív fogalom. Mindenkinek más a szép.

2011. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szervusztok!

Sir Butcher!

100 százalékban igazad van!

Ronda nő NINCS!

Csak valóban olyan, aki elhanyagolja magát!

2011. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, bocsi a kérdésért, és bocsi, hogy élek !
2011. febr. 9. 20:23
 7/9 Moszuke ***** válasza:
lol mennyi emó árad ebből a lányból.. kicsilány készülj fel rá a szerelem elmúlik a srác részéről te már másnap ki leszel dobva ilyen nyomorék világnézet miatt... most még a szerelem elvakítja a srácot.. most kéne ezzel visszaélned és magadba bolondítani a srácot, hogy a szerelem sose múljon el. nem pedig rombolni a szerelmet ezzel a hozzáállással.
2011. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi neked is, erről csak nagyon ritkán beszélünk, s nem lovagolok a témán és erről nem is vitatkozom vele
2011. febr. 9. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet magadról, és kapsz egyből visszajelzéseket.
2011. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!