Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ebben a helyzetben mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ebben a helyzetben mi lenne a helyes mit gondoltok? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyjából egy hónapja ismerkedtem meg, többször eljártunk már ide-oda, Szexuális értelemben nem történt köztünk semmi, se csók se szájrapuszi, még egy ölelés sem. Nagyon jól érezzük magunkat együtt, igazából alakulhatna több is, de valahogy ő is visszahúzódó típus, én is... Eddig nem alakult. Most viszont megismerkedtem egy másik lánnyal, akivel valahogy "izzik a levegő". Neki is egyértelműen bejövök, Ő is nekem... Ezt meg is beszéltük már. Őt viszont még szinte egyáltalán nem ismerem, de azért pasi lévén megmondom őszintén nagyon jól esik hogy ennyire bejövök neki.


Lányként belegondolva ilyenkor szerintetek mi lenne a helyes? Mondjam meg az űen bejövök hogy már ismerkedem egy hónapja egy másik lánnyal, ezzel gyakorlatilag elvesztve a lehetőséget... Vagy szerintetek mennyire gusztustalan azzal a lánnyal szemben akivel már ismerkedem, ha megpróbálom ezzel az új lánnyal? Igazából tényleg nem ígértünk egymásnak semmit, én már rákérdeztem hogy el tudná-e képzelni velem, azt válaszolta még nem tudja...

Egyrészről itt ez a stabilnak tűnő kapcsolat, melyben mindketten jól érezzük magunkat egy hónapja, de most viszont belépett ez a mindent elsöprő vágy, amit nem tudok hová tenni... Mit lehet egyáltalán tenni ilyen helyzetben? Tényleg nem tartozom semmivel ennek a lánynak akivel egy hónapja ismerkedünk, de valahogy mégis úgy érzem hogy "megcsalnám"... Akkor most én nem vagyok normális? :D:D:D Tudom, manapság ez hlye kérdésnek számít, mert mindenki önző és csak magával foglalkozik, de engem őszintén érdekel, Ti mint nők mit gondoltok erről a helyzetről?


Mi volna a helyes?


25F


2011. jún. 24. 08:56
 1/5 napietus ***** válasza:

szerintem te még nem ígértél senkinek semmit :)


29/N

2011. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni ez jóindulatú vagy rosszindulatú megjegyzés volt-e :D


A fő gond nem is ez hogy mit ígértem vagy mit nem. Tulajdonképpen az a kérdés vajon melyik ér többet? Kivárni amíg majd alakul valahogy ez az egy hónapjha tartó kapcsolat, amiből lehet nem lesz soha semmi, vagy belemenni egy esetleges testi kapcsolatba a másik lánnyal, akivel lehet nem is értjük meg amúgy egymást, hisz nem is ismerem még igazán.


Nem tudom, viszont egyik lánynak sem szeretnék rosszat

2011. jún. 24. 09:55
 3/5 napietus ***** válasza:
jóindulatú volt, arra céloztam, független vagy, azt csinálsz, amit akarsz. én várnék, melyikből mi alakul, nem kell sietni elköteleződni szerintem.
2011. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, csak mondjuk ha a frissel alakul valami, valószínűleg egyből szexuális téren fog alakulni... Én viszont úgy vagyok vele, ha valaki lefekszik velem, már vannak "kötelezettségeim" felé nézve. Nem tudom ezt Ti lányok hogy gondoljátok...

Most tegyük fel hogy összejövök az új lánnyal, de mégis úgy alakul hogy a korábban megismerttel tudom komolyabban elképzelni... Bele sem merek gondolni hogy az "új" mindennek lehordjon, és én legyek a szemét :S Ezt nem szeretném. Vagy manapság nem kell ezt ennyire kötötten kezelni? Tényleg fogalmam sincs, az biztos hogy nem vagyok egy minden nőt röptében... fajta, mert ha az lennék nyilván nem lenne ilyen gondom:D


Lényeg hogy egyiküket sem szeretném bántani

2011. jún. 24. 10:22
 5/5 napietus ***** válasza:
akkor sorcsere :D komolyra fordítva: én inkább várnék arra, akit már jobban megismertem.
2011. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!