Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban "megbocsájthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban "megbocsájtható" msn-en szakítani?

Figyelt kérdés
Telefonon sajnos nem tudok, mert kikapcsolták a telefonom, hétvégén jönne, de nem akarom hogy 4 órát utazzon a "semmiért". Hogy lehetne ezt megoldani?
2011. máj. 4. 20:19
1 2
 1/12 Kingaa1 ***** válasza:

nem a semmiért menne, azért menne hogy szakits... úgy a tisztességes...


Rossz élménye lesz, de később belátja hogy jobb úgy hogy tisztességes voltál vele

2011. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem msn téma egy szakítás
2011. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nielindi ***** válasza:
hát igen... elég nagy paraszt dolog msn-en szakitani. de az is, h nem mondod meg neki, h maradjon otthon, és te mész hozzá.
2011. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De amikor jön, akkor egész hétvégén itt van nálam. Amúgy is egy undorító szar alaknak érzem magam, de hogy még ide is jöjjön, hogy aztán én meg kidobjam.. hát nem tudom. Azért köszönöm a válaszokat, még gondolkodom rajta
2011. máj. 4. 20:27
 5/12 A kérdező kommentje:

"de az is, h nem mondod meg neki, h maradjon otthon, és te mész hozzá."

Ezt így nem igazán értem, de ha azt akartad írni, hogy menjek én, az sajnos most nem megoldható, egy forintom nincs, épp hogy ennivalót tudok venni. Ha tudnék menni természetesen úgy oldanám meg a dolgot, de nem akarom most már tovább hitegetni.

2011. máj. 4. 20:30
 6/12 A kérdező kommentje:

"de az is, h nem mondod meg neki, h maradjon otthon, és te mész hozzá."

Azt sajnos most nem tudom megoldani, egy forintom nincs, épp hogy ennivalót tudok venni. Ha tudnék menni természetesen úgy oldanám meg a dolgot, de nem akarom most már tovább hitegetni.

2011. máj. 4. 20:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan messze laktok, h csak úgy tudtok találkozni, h egymásnál alszotok, akkor sztem megbocsátható. Engem is msn-en dobott az előző bnőm (aki külföldi volt), és nem haragudtam rá érte.
2011. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
miért szakítanál vele ?
2011. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy beszéljetek meg félúton valami helyszínt, ott találkoztok és szakítotok. Mindketten tesztek érte, és legalább személyesen tettétek meg a dolgot, ezt később is értékelni fogja, sokkal jobb emlék lesz ez neki rólad.
2011. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

20:37

Nem vagyok már szerelmes belé, és úgy gondolom, mindketten túl fiatalok vagyunk ahhoz, hogy megszokásból legyünk csak együtt. Feszült vagyok emiatt, és érzem, hogy bunkóbb, flegmább vagyok vele, ami nagyon bánt, és nem akarom, hogy meggyűlöljön - inkább fejezzük be még most, és maradjon meg egy kellemes emlékként.

2011. máj. 4. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!