Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy távkapcsolatban meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távkapcsolatban meddig fogadhatók el a kifogások?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán tudunk találkozni, viszonylag ritkán is beszélünk. Most végre találkozhattunk volna, erre eltolta egy nappal, aztán eltolta kettővel, utána hárommal, majd végül lemondta az egészet, mert leteltek a találkozásra szánt napok, mindkettőnket vár a munkahely. Az indok: ház körüli váratlan dolgok, amit MEGÉRTEK, mert tényleg olyan dolgok jöttek össze, amiket azonnal ki kellett javítani, de úgy érzem, hogy meg tudta volna oldani hamarabb is, vagy másképp, tehát nem kellett volna az egészet lemondani emiatt szerintem. Most engem hibáztat, hogy nem látom be, nemigen beszélünk most emiatt, a várva várt találkozás helyett most harag van, mert nem lett volna szabad szóvá tennem, hanem egyből meg kellett volna értenem. Legközelebb karácsonykor látom 1 napra, TALÁN (még ezt sem tudja, mert hát "otthon is kell lenni", pedig ettől a szövegtől falra mászok, mert mi az, hogy otthon IS, CSAK OTTHON van). Huszon-harminc+ pár vagyunk, természetesen én a női fél vagyok.
2011. okt. 16. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg a sarkadra nem állsz és azt nem mondod, hogy na jó, ha aznap nem érsz rá, akkor hagyjuk a fenébe az eégszet.
2011. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én ezt már nem igazán tudnám elfogadni.Ha igazán találkozni akar veled,akkor megoldja akárhogyan is.

èn is távkapcsolatban voltam.Svájcban laktam,a srác meg németben.Mégis képes volt vonatra ülni,akkor is ha csak 2-3 órára tudtunk talizni.

2011. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat nem éri meg...
2011. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat, ne haragudj... véleményem szerint egy távkapcsolatnál alig várja mindkét fél a találkozást, nemhogy még a lehetséges találkozási lehetőségeket is lemondja. nincs az a házimunka vagy bármi elfoglaltság ami miatt ne tudna időt szakítani kettőtökre. legközelebb karácsonykor találkoztok??? huhhh hát ez azért durva, szerintem az ilyen pasi nem szerelmes, vagy van neki másvalakije is (gondold bele egy harmincas pasi kibír szex nélkül ennyi időt??? rohanna minden adódó alkalmakkor Hozzád, ha hűséges...)


Szakíts vele, és válassz és hús-vér pasit akivel tényleg egy normális kapcsolatot ki tudsz alakítani.

2011. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakíts vele! én is ugyanilyen helyzetben vagyok és a legközelebbi találkozókor meg fogom tenni. Ha egyáltalán tudunk találkozni..

Tényleg nem éri meg egy ilyen pasi mellett maradnod!

2011. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tűnik kapcsolatnak...
2011. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!