Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés, amikor együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor együtt vagy azzal, akit a világon a legjobban szeretsz?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt senkim (25f), és irigykedve nézem az utcán sétáló párokat. Próbálom elképzelni milyen érzés, biztos nagyon jó.
2011. máj. 4. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

jó.:) Olyan érzés, mintha semmi gondod se lenne, csak Ő számít, és mindent megtennél érte. És én ezt szó szerint értem. Sok sikert a pártaláláshoz!!:)

18/F

2011. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb érzés a világon. :)

25/L

2011. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb dolog az egész világon.:) annál nincsen jobb..
2011. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
igazából nem egy nagy was ist das.
2011. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog a világon, és megszűnik minden problémád, gondod... :))) Aztán amikor kiszakadsz ebből és elbúcsúztok, olyan mintha kirángatnának a saját kis tündérmesédből, de akkoris csak a szép pillanatok jutnak eszedbe :)
2011. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
olyan érzés,mint elmenni egy kocsmába,és meginni egy jó korsó sört. elvarázsol.
2011. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod egy olyan érzés, hogy ha nem lenne, el se tudnám képzelni az életemet...Azt mondják az okosok "nem az az igazi akivel letudnád élni az életedet, hanem aki nélkül nem..."

Valahogy nem tudom elképzelni (és nem is akarom) azt az órát amikor már Ő nincs velem, nem lehet velem, nem mosolyoghat rám...

Nekem a mindenem az ölelése, a mosolya, a "szivatásai", a kedvessége, az okoskodása, a gondoskodása...:)



Kívánom, hogy egy napon megtaláld életed NAGY párját:)

2011. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexualitás terén meg: mással el sem tudnám képzelni...csak Vele
2011. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig együtt vagyok magammal. Jó érzés, bár nem tudom, hogy milyen lenne, ha másként lenne.


:)

2011. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A legjobb!:-)Amikor van valaki, aki mellett felkelhetsz, és minden:-) Áh, imádom:D


23L

2011. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!