Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek szülinapjára, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek szülinapjára, ami nem túl drága, de biztosan tetszik neki?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a barátom születésnapja, de nem tudom, mit vegyek neki... Le vagyok égve, szóval nem akarok valami nagyon drágát venni neki, de azért szeretnék valami személyeset adni neki. Ötletek?
2011. máj. 4. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél neki valamilyen rendkívüli csokit vagy főzzél/ süss neki :) a srácok szeretik a hasukat xP
2011. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már ár, hogy sütök neki egy tortát, vagy valami ilyesmit :) De azért szeretnék venni neki valami apróságot, ami valamennyire személyes is.
2011. máj. 4. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:

első voltam


hát abban sajnos nem tudok segíteni h mi az ami személyes de pl. ha szereti a motorokat akkor vegyél neki egy pici modellt, ha szeret utazni akkor valami király hely térképét


am 15/L

2011. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi szépen, így is sokat segítettél :)
2011. máj. 4. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:
örülök h segíthettem :)
2011. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sört
2011. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os csomag coronita, egy üveg bor.

Bőr karkötő/nyaklánc.

Hobbijához kapcsolódó dolog, pl horgásszék, gitárpánt, autókiegészítő vagy valami hasonló praktikus dolog.

Valami poénos dolog: pl övre akasztható dobozos sör tartó, esetleg vicces feliratú póló, hogy a haverok lássák milyen életrevaló vicces csaja van. Esetleg egy flaska/ öngyújtó amibe gravíroztathatsz.


24F

2011. máj. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!