Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekli a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a barátnőmet az igényeim? Talán túl sokat kérek vagy mi a helyzet,20F 20L Elvárhatom e egy lánytól hogy ha szeret járjon a kedvembe, nemkérek gruppent se harmadikat sok a heti 2 3 alkalom?

Figyelt kérdés
Mindennap együtt vagyunk sokszor akad is rá alkalom egyetemre járunk mind ketten, párszor már az orált is kipróbáltuk de neki ahoz ritkán van kedve eleinte ritkábban talalkoztunk és voltunk heti minimum 1 max 3 szor is eggyütt de mostanában hetente vagy kéthetente vagyunk eggyütt 1 szer, sokat kérek aval a 2 3 alkalommal minimum hetente, mert csak akkor csináljuk ha neki van kedve akkor ritkán nekem ritka. Mindent megadok neki amit tudok szeretője nincs de sokszor mondja hogy mindent megtesz értem akkor meg kérek egy kis orált max és jobbesetbe ha van kedve esetleg egy kis sima szexet kapok. Szerintetek normális ez mert nagyjából 8 hónapja vagyunk eggyütt és nekem úgy tünik nem veszi figyelembe azokat a dolgokat amik nekem fontosak vagy csak egyszerüen nem illünk össze én mindent megteszek a kedvéért minimum elvárnám ezt tőlle is. Ezt minek nevezik egy lánynál önzőségnek vagy nemtudom
2011. máj. 5. 19:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
szerintem nem kérsz sokat, talán beszéld meg vele
2011. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%

első válaszolónak igaza van, meg kell beszélned vele..


de ha nem érti meg, akkor nem vlmi értelmes lány.. így dobd időben.


de ne CSAK a szexre fogd, ha szakítotok.. hanem mondd azt is, hogy " a párkapcsolat EGYIK alapja a kölcsönös feltétel nélküli szeretet" -> tehát kölcsönösen jót akarunk a másiknak, ezért olyan dolgokat is megteszünk a MÁSIKÉRT, amit alapesetben nem tennénk meg!


:)

2011. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Bróbátam vele megbeszélni de csak megharagudott mert mondtam neki régebben mindig hogy ha nincs kedve valamihez szóljon lehet kicsit elkényeztettem..

Azt mondja úgy érzi csak a szexért vagyok vele, én meg mondtam neki hogy hát hogyne kivannám mikor már 6 napja nem voltunk eggyűtt, akkor meg rámförmedt és flegmásan azt mondja gyere csinaljuk ha nem adja nekem szivből magát én nem erőltetem

2011. máj. 5. 19:24
 4/30 szamóca. ***** válasza:

nekem avn egy elméletem, de támadható és csak részleges:D azért leírom...

szerintem csak az nem akar szeretkezni aki nem élvezi igazán... úgy értem, annak oka van hogy nem kíván téged. NEM azt mondtam hogy ez a te hibád, de akár lehet is ezt nem az én dolgom eldönteni. tudakold meg mi az amire ő vágyik, mi az ami izgatja - biztos hogy szgyellős s nem meri elmondani, szedd ki belőle valahgy.

egyébként nem, nem normális szerintem.

2011. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Bróbátam vele megbeszélni de csak megharagudott mert mondtam neki régebben mindig hogy ha nincs kedve valamihez szóljon lehet kicsit elkényeztettem..

Azt mondja úgy érzi csak a szexért vagyok vele, én meg mondtam neki hogy hát hogyne kivannám mikor már 6 napja nem voltunk eggyűtt, akkor meg rámförmedt és flegmásan azt mondja gyere csinaljuk ha nem adja nekem szivből magát én nem erőltetem

2011. máj. 5. 19:25
 6/30 A kérdező kommentje:
próbáltam vele megbeszélni meg minden de nagyon jókat szeretkezünk mikor ő is akarja.. nek akarok én mindig kontaktust van neki keze is meg ajka is ki tudna elégiteni mashogy is
2011. máj. 5. 19:28
 7/30 szamóca. ***** válasza:
biztos vagy benne hogy neki is olyan nagyon jó...?
2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
igen biztos vagyok benne hogy neki is olyan jó mert nagyon ki tudom elégiteni, de léteznek olyan lányok is akiknek ez 1 hétre vagy mégtöbbre simán elég
2011. máj. 5. 19:33
 9/30 A kérdező kommentje:
1 alkalom
2011. máj. 5. 19:34
 10/30 A kérdező kommentje:
miért nem élégit ki máshogy sosem veri ki nekem szülinapomkor kapok egy kis orált, de mikor hiánya van mondja ő elis jön hozzám ki érti ezeket a nőket, ajan nagy dolog lenne ha kielégitene többször minha irtózna megfogni meg szájba venni
2011. máj. 5. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!