Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég taliztam 1 sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég taliztam 1 sráccal akinek barátnője van (távkapcsolatban élnek 9 hónapja) nagyon jól elvoltunk a tali alatt hozott vörös rózsát jó mondjuk lehet h nőnap miatt! Akar tőlem valamit vagy csak barátságot? Félek a csalódástól.

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szélhámosnak tűnik nekem. Így első körben szerintem téged is csak kezelgetni akar fű alatt, mint a barátnőjét. Ha szexet akarsz csak úgy ok, de egyébként ne menj bele, nem hiszem, hogy jól jössz ki belőle. Ő mit mond egyébként?
2009. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség van:

1. a távkapcsolat miatt kicsit megrendült a kapcsolata a bnőjével, és biztos rossz neki, hogy csak ritkábban tudnak találkozni, és mivel te gondolom valahol a közelében laksz ezért te elérhetőbbnek tünsz neki, ezért megtetszettél neki...

2. a rosszabb lehetőség, hogy mivel te itt vagy helybe, ezért jó lennél egy futó kalandnak...

2009. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemétség lenne a barátnőjével szemben ha bármit is tennél a sráccal. Gondolj bele, ha téged csalnának meg... Hát nem egy sétagalopp... Ha tényleg akarsz tőle valamit, akkor előbb szakítsanak és ne legyél te az a másik, az a k...a stb. Legyen ennyi büszkeséged, becsületed... :)
2009. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!hát igen azt mondta a srác h már nincs az a szerelem mint rég köztük barátnőjével ,de rólam tudja h nem 1 éjszakást keresek hanem komolyat meg nem mennék bele csak szexbe!max ha szakít a barátnőjével
2009. márc. 9. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kapcsolatban adtad meg a válasz saját magadnak.

Keresgél. Ott vagy te, meg a távkapcsolatban lévő barátnő.

Az egyik egészséges kapcsolat lenne, a másik meg nem.


Szerinted melyiket akarná választani?


25/f

2009. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nyuszee17 válasza:
100%

Most előre is bocs mert amit írni fogok az lehet h kicsit bunkónak fog tűnni!!!

Nem tudom h csak én vagyok e ennyire maradi de azzal a pasival akiről tom h van barátnője egyáltalán nem találkoznék nem hogy még azon gondolkodjak h összejöhetünk- e!!!!! Csak gondold magad légyszíves a bnő helyébe!Vszínűleg szereti a barátját... a kedves barát meg egy másik csajjal talizik.. Neked hogy esne mindez????

Meg amúgyis!ha összejöttök mi a garancia h veled nem játsza el ugyanezt???Én a helyedben nem mennék bele semmiféle kapcsolatba ezzel a pasival!Gerinctelenség lenne a bnővel szemben!Ha a pasi szakít a nővel akkor szabad a pálya! De belemászni két ember kapcsolatába.. nos ez szemétség akárhonnan is nézzük!!!

2009. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!