Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretnek a szülei?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek a szülei? Lehet hogy a társadalmi különbségek miatt? Talán sosem fogadnak el?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő már lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal ő 20 én 19 a szülei nagyon gazdagok az én szüleim sem szegények de még is van a két család közt különbség. Eddig nem volt gond azt hittem bírnak és nincs velem bajuk bár az édesapja fura volt talán kicsit mind azok nem nagyon mertem velük beszélgetni az igazság az hogy félek tőlük aztán az utóbbi időben elkezdetünk beszélgetni! Egész jól alakultak a dolgok aztán egyszer csak a mamája elkezdte mondani hogy miért nem mentem el az orvosira oda készültem fel is vettek csak fizetősre és nem akartam hogy anyuék fizessenek mert tudom mennyit dolgoznak így a pénzügyet választottam oda fel is vettek de szépen a képembe vágták hogy azzal szart sem érek el és hozzájuk a családba kell egy mérce hogy bekerüljek mert így nem lehet meg h ők már a felső 10000. annyira rosszul esett amiket mondtak majdnem sírtam legszívesebben felálltam volna és otthagytam volna őket de nem lehetett! és még mosolyognom is kellett hozzá!:(
2009. márc. 9. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod ha barátnőm szülei lennének ilyenek akkor nem is akarnám hogy megbecsüljenek... Nagyon hülye hozzáállásuk van. Szerintem amíg fiukkal minden rendben van köztetek, addig ne gondolkodj ezen túl sokat. Idővel talán ők is észhez térnek.
2009. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

bunkó újgazdag parasztok. hát ők nem voltak soha szegényebbek? nem kellett megküzdeniük semmiért? hát valószínű nem :( sajnos ilyenek azok, akiknek mindent a segge alá tesznek már fiatalkorában is.

mondd el az anyjának h te nem azért akarod h elfogadjanak mert nemtom hány millió van a számládon, hanem mert szereted a fiát. és higgye el h te is képes leszel megállni a lábadon és mikor családalapításra kerül a sor nem kérsz tőlük semmit majd.

de igazából jobb lenne, ha a barátod mondaná ezeket, egyrészt neki könnyebben elfogadja az igazát, másrészt kötelessége kiállni melletted, harmadrészt így látja a kedves mama h ha törik ha szakad a srác kitart melletted

2009. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb kérdés az, hogy szeret-e eléggé a barátod.

Itt most nagyon komoly helyzet van, ami megoldásra kell, hogy kerüljön, mert a kapcsolatotok fogja bánni.

Itt a fiúnak kell beszélni a szüleivel, hogy állítsák le magukat. De ezt csak az után, hogy beszéltél vele őszintén az érzéseidről. Tudnia kell mi zajlik benned, mi hogy esik neked.


Két eset van: Az egyik, hogy érti és látja miről beszélsz, ebben az esetben, rajta múlik a dolog.

A másik eset, hogy nem fog vele törődni...

Mondjuk erre az esetre most inkább ne gondoljunk.


A srác nem ilyen ugye??


Sajnálom. Vannak ilyen szülők, akik kipécézik maguknak az embert és nincs nyugalom.

Egyébként muszáj menni hozzájuk? Nincs eseleg albérlet ahol találkozhattok?

2009. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom az eseted, mindenképpen a pároddal kéne ezt megbeszéld, hogy neked ez nem esik jól és szeretnéd ha beszélne erről a szüleivel. Te meg továbbra is maradj önmagad, szeresd őt, és légy természetes a szüleivel, mutasd meg hogy igenis Te bárhol képes vagy megállni a helyed és hogy egy boldog élethez nem a pénz a kulcs. Ha sikerül tudtukra adni, hogy a Te életfelfogásod annak ellenére hogy különbözik az övékétől jó, akkor minden rendben lesz. Persze ez nem fog egyik napról a másikra menni, de kitartást! Tudom mit beszélek, mert nekem is hasonló gondjaim vannak, csak fordítva. :)
2009. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mikor volt ez az egész szegény ő sem köpni nyelni nem tudott csak annyit mondott hogy fejezzék ezt be meg hogy a házasság még arrébb van mert akkor egy kicsit tágra nyíltak a szemeim még csak 19 vagyok! Miután elmentek kérdezte tőlem hogy ugye nem ábrándultál ki belőlem mert a családom ilyen hülye? Meg hogy a mamája olyan hogy ami a szívén az a száján és hogy ne haragudjak meg hogy sajnálja és utána még rengetegszer megkérdezte hogy ugye nem érzem most magam kellemetlenül én mondtam neki hogy nem de szerintem az arcomon minden látszott és ismer és tudja hogy nagyon megbántottak mikor ültünk a kocsiba nagyon el is gondolkozott még azt sem vette észre hogy a lámpa zöld lett!:( Van hol találkoznunk pl ő jöhet hozzánk mert a szüleim szívesen látják csak 30 km van köztünk és a szülei nem örülnek ha kijön a benzinpénz miatt!Pfff... meg hát van egy albérlet ahol tudunk találkozni de ott nem alhatunk csak napközben lehetünk néhány órát! Nem félek hogy erre rá menne a kapcsolatunk mert ő szembe száll a szüleivel és úgy kiosztja őket hogy néha én szégyellem magam és leszarja mit mondanak neki de az sem mehet sokáig hogy utálnak mert én nem tudnám elviselni meg hogy kapom a cinikus megjegyzéseket!És állandóan gyomrom görcsben van ha hozzájuk kell mennem ami persze muszáj vagy is hogy elkerülhetetlen!Sajnos!:(
2009. márc. 9. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem irigyellek téged,nagyon kellemetlen lehet. Főleg az a része,amikor jópofiznod kell a szülei előtt,pedig tényleg megérdemelnéd,hogy kioszd őket,mint a huzat. Nemtom én medig bírnám,de amit javasolni tudok,hogy tarts ki,és meg is mondom,miért.Nem sok esélyt látok arra,hogy ők valaha is megváltoznak,viszont ettől függetlenül a barátod rendkívül jól áll a helyzethez,megérdemel téged abszolút,látszik,h őszintén szeret,ez a legfontosabb,mert így boldog lehetsz akkor is,ha a szülei tuskók.

Ja és mégvalami,az,h pénzügyre vettek fel,és nincs benne jövő,az egy baromság.Aki jó pénzügyi szakember és szereti a szakmáját,az sokra viszi,ég itt,hazánkban is.

Remélem fényes és boldog jövő vár rád!!

24/F

2009. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyos vagy!:)Remélem igazad lesz!Majd meg beszélem a barátommal hogy ha lehet kevesebbet legyünk náluk mert látom hogy nem szeretnek a szülei és én nem viselném el még egyszer hogy azt halljam hogy én kevesebb vagyok mert nincs annyi pénze a szüleimnek! Ők igy is megadtak nekünk eddig mindent rengeteget dolgoztak azért amink van és nekem nem kell hogy kő gazdagok legyünk inkább legyen velük jó kapcsolatom és becsülöm és tisztelem őket amiért felneveltek! És nem tűröm hogy így beszéljenek mert ezzel őket is bántják!Már sokat írtam itthon az miatt amiket mondtak ezzel nagyon megbántottak!És csak azért tudok túl lépni ezen mert nagyon szeretem a barátom!És tudom hogy ő nem ilyen ezt már rengetegszer bebizonyította!Hála égnek!
2009. márc. 9. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tarts ki,az olvasottak alapján a srác szégyenli a családjának ezt a fajta (egyébként ocsmány) viselkedését.. Amúgy az ilyen emberek bármibe bele kötnének,miért nem vagy jó anyuci kicsi fiának,tudom ez nem vigasz,de ha ti is gazdagok lennétek,akkor sem lennének valószinüleg elégedettek veled.
2009. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!