Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem undorodsz meg egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem undorodsz meg egy kicsit a párodtól, amikor kiderül hány párja volt előtted, hány emberrel feküdt le az előtt?

Figyelt kérdés
Amit te nyalogatsz, oda kitudja hány pasi dugta előtted, nőknél meg amit beléd dugnak hány nőben járt az előtt, stb? Nem éreztetek még ilyet?
2011. máj. 7. 06:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Az én páromnak csak 1 volt előttem de még az is zavar picit.. főleg h nekem ő az 1.
2011. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 napietus ***** válasza:
100%
nem is tudok a férjem összes nőjéről, nem igazán érdekel ez a dolog. a komolyabbakt tudom, de miért is zavarna? a jövőnk a közös, nem a múltunk. az zavarna, ha elmesélte volna a kalandjait, mert úriember nem beszél ki ilyesmit.
2011. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Az nem zavar, hogy te már hányszor bedugtad?

Az pont ugyanolyan... a más spermája nem különbözik nagyon a tiédtől. Kivéve persze, ha beteg volt - na ezért nem szabad túl korán lefeküdni valakivel. Meg kell ismerni előtte.


Valami lelki zavarod van, ha ezzel foglalkozol.

2011. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:09


Igen, erre irányult a kérdés. Nem arra, hogy nem tisztálkodik valaki évekig. Maga a tudat, hogy volt valakivel, akit tegyük fel szeretett is és most veled van, s vajon téged is szeret-e legalább annyira. Meg, hogy azt a testet valaki más szerette előted. Az elején nekem mindig furcsa.

2011. máj. 7. 13:24
 15/15 napietus ***** válasza:
bizonyos életkor után hozzászoksz az érzéshez, hogy mindenkori életedszerelmének nem Te vagy az első.
2011. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!