Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós lányok / nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós lányok / nők (20-30) véleménye érdekelne. Örülnétek, ha valaki udvarolni kezdene? Hogy fogadnátok? Stb.

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy hogyan reagálnátok, ha egy fiú / férfi elkezdene ismerkedni, barátkozni veletek, bókolni nektek. Mert én úgy érzem, hogy a depressziósok elég zárkózott emberek. Tolakodásnak vennétek vagy örülnétek neki? Mennyi idő után engednétek közelebb magatokhoz? Ugyanannyira megválogatnátok, hogy kivel akartok járni, mint egy érzelmileg egészséges(ebb) ember? Tehát ugyanúgy fontos nektek a külső is, vagy nálatok inkább a belső tulajdonságok, a megértés, bizalom a fontosabb? Depressziósok is ugyanakkora valószínűséggel akartok gyereket vállalni, mint az egészségesek vagy mondjuk féltek attól, hogy esetleg öröklődik a hajlam és ezért kevésbé akartok gyereket szülni? Szégyenlősebbek vagytok, szerelem / szexualitás terén, mint az átlag?

Életkort kérnék szépen, ha lehet és a betegség fajtáját, súlyát! Köszi!


2011. júl. 17. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár és férfi vagyok, de azt hiszem válaszolhatok a kérdésre. Attól még, hogy depressziós valaki, ugyanolyan ember, mint az összes többi. Csak sokan, ha meghallják, hogy mi a baja és emiatt kénytelen gyógyszert szedni és szakemberhez járni, egyből ferde szemmel néznek rá és valami nyáladzó őrültnek hiszik, akit be kéne zárni valami dili házba.

Amiket leírtál, mindenkinek fontos, függetlenül attól, hogy depressziós-e vagy sem: megértés, bizalom, külső egyformán fontosabb.

Igen ugyanannyira megválogatjuk, hogy kivel akarunk járni, mert mi sem érjük be akárkivel és nekünk is vannak érzéseink és egy bizonyos szint, amihez tartani akarjuk magunkat. Van aki a sok rossz dolog miatt szenved ettől és nem örökölte. Olyan is van, aki valamelyik ősétől örökölte a hajlamot, tehát nem feltétlenül fogja az ő gyereke is.

"Szégyenlősebbek vagytok, szerelem / szexualitás terén, mint az átlag?"

Miért lennénk? Ez is teljesen változó. Egészséges ember is lehet szégyenlős és beteg is lehet nem szégyenlős. Ez megint csak egy hülye általánosítás.

Személy szerint nekem csak a dolgok testi része hiányzik, az érzelmi kevésbé. De hát ezt nehéz megvalósítani, ha ez embernek az is problémát okoz, hogy elhagyja a házat.


F/23 (még egy napig)

2011. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vigyázni kell az épp rossz passzban lévő csajokkal, mert azok aztán tényleg kiszámíthatatlanok. lelki aknamező!
2011. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is voltam már depressziós.De ez nem befolyásolt párkapcsolat terén a párválasztásban.A külső minden embernek fontos egy bizonyos szinten utána a belső értétek számítanak.Szégyenlősebb sem voltam attól mert aki depressziós az szerintem nem ezzel foglalkozik hanem inkább idegeskedik.Szóval aki depressziós annak vigyázz hogy mikor mit mondassz mert elég egy rossz szó amit akár lehet viccnek szántál de magukra veszik..De fontos az hogy megértsd és meghallgasd.Vagy még jobb ha próbálod jó kedvre deríteni,felvidítani valahogy.

L19

2011. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ja és még annyi hogy ez csak olyan mint a megfázás.Szóval gyakori és el is múlik..nem kell ezt olyan nagy dolognak venni.

L19

2011. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Több féle típusú depresszió van és a súlyossági foka is változó. Van, akinek hamar elmúlik viszonylag (mondjuk csak relatíve rövidebb ideig tartó általános rossz hangulat - pl. gyász miatt), de olyan is, aki nem gyógyul ki és mondjuk öngyilkos lesz. Akkor Te, kedves utolsó hozzászóló, szerencsés ember vagy, hogy ez a dolog esetedben könnyű lefolyású és viszonylag rövid dolog volt. Örülök, hogy kigyógyultál belőle. Én bízok abban, hogy ha jó társra, párra talál, akkor neki is elmúlik a betegsége.
2011. júl. 17. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
én elküldeném a p.csába
2011. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én kiröhögném, mert nem hinném el, hogy nemcsak szórakozik
2011. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor depressziós voltam (nem diagnosztizált, mert orvoshoz nem mentem), akkor amikor udvarolni próbáltak olyanokat szóltam mindig vissza, hogy megsértettem az illetőt, mert idegesített, hogy nem hagy békén. Ha rám mosolygott közben, akkor volt, hogy úgy néztem rá a srácra, hogy lefagyott az arcáról a mosoly. Majd elküldtem melegebbre, hogy hagyjon már békén, ne erőlködjön. De szerencsére a mostani páromnál ilyen nem volt, hogy depis legyek. 29N
2011. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy baromira nem érdekelt, hogy hogyan nézett ki, aki odajött, csak az, hogy mi a fenének jött oda. Eszembe nem jutott azon agyalni, hogy lesz-e gyerekem, de az biztos, hogyha akkor megkérdezte volna valaki, akkor egyértelmű nemet mondtam volna, merthogy még az is tetőzze az akkori depressziómat.... Azóta azért van már gyerekem.:) Ja és szégyenlősebb vagyok, mint az átlag, de az voltam előtte depresszió nélkül is, tehát annak semmi köze a betegséghez, az személyiség függvénye. 29N
2011. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!