Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit több hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit több hónapja szeretek nemcsak a külseje miatt, főleg a felfogása fogott meg benne és nemtudom mit csináljak. Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nemvagyok az esete félreértés ne essék ronda nem vagyok csak éppen nemvagyok az a vasalthaju díszb*zi hülyecsőnadrágos majom aki neki kéne. Ez az egyetlen hibája van elvan kényeztetve egy csöppet és csak az ilyen kell neki. Nemtudom elfelejteni mit csináljak?Annyira tudnám szeretni és annyira szüksége van már neki is valakire viszont jóbarátok vagyunk félek ez elrontaná!segitsetek!
2011. máj. 7. 16:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogyan szerezhetném meg?szerelmes vagyok...
2011. máj. 7. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyu nekem is volt ilyen csávóm. Nagyon tudott volna szeretni tényleg. Csak nekem nem kellett egyszerűen NEM AKARTAM VELE PÁRKAPCSOLATOT kialakítani. ennyire egyszerű, ha nem akar veled járni nem fog csak azért hogy bolondítson. Szerintem tök korrekt ha az elején megmondja hogy nem vagy az esete és nem húzza az agyadat. Maradj a pajtása legyél mindig mellette aztán lehet belédszeret :)

17/L

2011. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még nem mondtam neki el, így nem vagyok benne biztos viszont az eddigi srácai mind üresfejü díszb*zu volt csalódott már eleget bennük én viszont szeretném és nemtudnám megbántani
2011. máj. 7. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamiért a lányoknak sosem az elérhető kell aki boldoggá teszi őket :/ Sajnálom de ez van. Nem vagy esélytelen ne add fel!
2011. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, randizni vagy ha sétáltok öleld meg stb.. ebből tudni fogod, hogy mit érez irántad.
2011. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hat mond el neki hogy szereted es hogy probaljatok meg es ha nem megy akkor maradjatok baratok
2011. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!