Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj megkeseríti az életünket! Egyszerűen nem lehet ellene semmit sem tenni. Keresztbe tesz ahogyan tud. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Nagyjából egy éve költözött az utcánkba egy csaj, ő azt hiszem 18 éves. Folyamatosan közeledett felém mindenhogy, de csak maximum barátomnak akartam, mert 5 éve párkapcsolatban élek. A barátságom nem volt neki elég, eleinte leveleket dobált a postaládámba, ilyenekkel hogy szeretlek meg megőrülök érted. Aztán már be is csöngetett, aztán elszaladt. Felírta a konyhaablakra alkoholos filccel hogy szeretlek, épp úgy mint a kocsim szélvédőjére. Megszerezte valahonnan a számomat, és minden éjjel 4 kor hív, de nem szól bele a nevén kívül semmit. E-mailokkal bombáz, mert közösségi portálokon inkább nem is igazolok neki vissza.Aztán most nagyjából 3 hónapja a barátnőmmel is ugyanezt csinálja. Már hogy...hívogatja, nem szól bele, sms-t írogat neki. Munkahelyéről kirúgatta valami mondvacsinált indokkal is. És folyamatosan azt terjeszti mindenkinek hogy én vele járok. Anyjával próbáltam beszélni, de neki meg beadott valamit a csaj, hogy van egy pasija, és amikor engem hajkurász, akkor "vele" van. Barátnőmnek van ismerőse a rendőrségnél, de azt mondta a neki, hogy ha ilyennel bemennénk, akkor tuti teliberöhögének, mert nem tudjuk bizonyítani úgymond semmivel. Számot sem ő sem én nem tudunk váltani, mert a munkánkhoz elengedhetetlen. Mit lehetne csinálni vele? Már az idegeinkre megy! Előre is köszi!
2011. máj. 7. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehetsz feljelentést rongálásért és zakalatásért. Igenis tesznek ellene.

sajnos én is jártam hasonlóképpen, még ifjonc koromban:

Összejöttem egy fiúval, alig egy hónapig. Azután nagyon erőszakosan viselkedett, végül (más ok miatt) börtönbe került, öt évre.

Mikor kijött már feleség voltam és várandós. Zaklatott éjjel-nappal, valahogy mindíg megtudta a számomat, fenyegette a férjemet, mindezt állítása szerint szerelemből.

Feljelentettem.

A rendőrség kikérte a szolgáltatótól a híváslistámat, kinyomtatták az e-maileket és az smseket. Kaptam távoltartási végzést, ő nem tudom mit, bevallom nem emlékszem. Egy év letöltendő derend. Ez három éve volt, azóta nem hallottam felőle.

2011. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na akkor csak bemegyünk a rendőrségre! Köszönöm szépen a választ!
2011. máj. 7. 18:20
 3/4 Chuck ***** válasza:

"hogy ha ilyennel bemennénk, akkor tuti telibe röhögnének, mert nem tudjuk bizonyítani úgymond semmivel."

Ez hülyeség.....nem lehet valami nagy IQ vadász az illető...

Zaklatásért bőven fel lehet jeleneti, és akkor elnézted a firkálgatásait..szolgáltatótól kikérik a híváslistádat,sms-st megnézik... már is tudják, hogy ki volt, és valószínűleg el van intézve...de mondjuk ha ~20 éves és ilyen elvetemült nem biztos...

Valami baj lehet nála fent a toronyba....Houston baj van xDD

2011. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Remélem reggel első dolgod lesz a rendőrségre menni!

Kérlek írd meg mi volt, én is most kerültem hasonló helyzetbe, és nem tudom mire számíthatok a kapitányságon!

2011. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!