Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, sült már ki jó abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sült már ki jó abból, hogy ti kezdeményeztetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha a szemezés annak számít akkor csak jó sült ki belőle:)
2011. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én már láttam. Srác örült is. De ez szerintem kölcsönös, vagy bejönnek egymásnak vagy nem, csak ugye lányok nem sűrűn csinálják tehát sok esély sincs. Hozzájuk meg egyértelműen olyan megy akinek bejön.


Mert most ez olyan hogy 1 alkalommal oda megyek egy lányhoz de sajnos nem és akkor, eeeej hát nekem sose jön össze (azaz 1 alkalom..).

2011. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem jobb nem kezdeményezni egy csajnak, hadd legyen a pasi dolga:D :), de azért valami jelet adhatsz hogy bejön neke az illető ;)
2011. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és anno én kezdeményeztem. Odamentem hozzá, bemutatkoztam, onnantól pedig simán ment minden. Azóta is együtt vagyunk (lassan 8 éve).

Persze rosszul is elsülhet. Én már a bemutatkozásnál éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki, szóval nem volt nehéz dolgom. Úgyhogy hajrá, jó is kerekedhet belőle!

2011. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem sült ki belőle semmi, pedig szerelemet vallottam. Még csak válaszolni se válaszolt. Hát ez van, a fiúk panaszkodnak, hogy a lányok sosem kezdeményeznek, aztán aki meg igen, az nem kell.
2011. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Hát ez van, a fiúk panaszkodnak, hogy a lányok sosem kezdeményeznek, aztán aki meg igen, az nem kell."


mármint te éppen nem kellettél az adott fiúnak, ez egy kissé szűk mintavétel ilyenféle általánosítások levonására. Mint látjuk eggyel feljebb, vannak arra is példák, amikor bejött - mint ahogy általában növeli az esélyeit az embernek, ha nem csak kivár, hanem tesz is az ügy érdekében. Bár megjegyzem, azt én se ajánlanám, hogy ezt úgy tegye az ember, hogy odamegy, és szerelmet vall.

2011. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem igen,odamentem a fiúhoz aki tetszett nekem,megmondtam neki,és mai napig együtt vagyunk!:)
2011. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
igen.. belesúgtam a fulébe, hogy gyere dugni és jott
2011. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem... :(


L/18

2011. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha rögtön szerelmet vallasz, az azért elég ijesztő... Kisebb lépéssel is kezdhettél volna, akkor talán nagyobb sikered lett volna.
2011. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!