Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy ti kezdeményeztetek egy pasinál és bejött?

Figyelt kérdés

De fiúk is írhatnak, hogy volt-e már olyan, hogy a lány kezdeményezett nálatok, és bevált. :D


Jah és azt is, hogy hogyan. Ennyiiii :D


2010. aug. 30. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

még nem volt ilyem sajnos:( pedig örülnék neki és ha a lány kezdeményezne én biztosan nem utasítanám vissza nem úgy mont a lányok engem mind visszautasít:S...

19F

2010. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam elég érdekes volt a helyzet mert én mondtam el az érzelmeimet a srácnak, de ő vezetett rá, hogy mondjam el. Elmondtam és össze is jöttünk :-)

Szerintem Te is nyugodtan próbálkozz!!!

Sok sikert!!! :-)

L

2010. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert Nagyon nagyon tetszik nekem egy srác. Jóban vagyunk, de elég felszínes az ismertségünk.

Nem tudom sajnos, hogy ő mit gondol rólam, de mivel már lassan 2 hónapja csak kerülgetjük egymást, gondoltam rászánom magam és teszek egy próbát. Ha nemet mond, akkor viszont elég nagy égés lenne, szóval ezt szeretném mérlegelni...Meg ötlete venni, hogy hogyan csináljam elegánsan :D

2010. aug. 30. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Én interneten megismertem egy fiút és addig-addig irogattam rá meg minden, hogy találkoztunk, aztán legtöbbször én közeledtem felé, és összejöttünk. Aztán olyan is volt, hogy a pasi megtudta, hogy érzek iránta valamit és ezen felbuzdulva megcsókolt. Amúgy nem vagyok kezdeményező tipus, ha valakinek bejövök az jelezze, én sosem utasítom durván vissza, ha pedig csak nekem tetszik, ő pedig nem ad jelzéseket akkor minek kezdjek bele?
2010. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2 szer is.

Az egyik az volt, hogy egy nagyon szép csaj a buszon mellém ült és beszélgetett velem, én meg meglepődtem, hogy egy ilyen szép lány mit akar tőlem, egy átlagos sráctól, így passzív voltam, nem lett semmi, jó nagy hülye voltam:D

De azóta is köszönő viszonyban vagyunk.

A másik meg az volt, hogy egy csaj msn-en elmondta, hogy szerelmes belém, ez volt 1 hete, azóta chatelünk és lehet hogy találkozunk is.

Meg volt olyan, hogy célozgattak a csajok, de csak szexet akartak:)

2010. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

volt párszor. de valamiért akkor mindig megilyedek és nehezebb beszélgetnem velük.

de ahány csaj nálam kezdeményezett az csak dugni akart mind. 26f

2010. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok az a kezdeményező típus,de msot az egyszer kivételt tettem,mert ez a srác az első pillanatban megfogott mikor megláttam :)

felvettem msnre,utána persze a suliban is beszéltünk..habár először elég félénk volt vagy hogyismondjam,pedig naon jópasii :D utána egész nyáron beszéltünk,és egy partyn smároltunk..és összejöttünk :D

de próbáltam mindig ugy alakitani a dolgaimat,hogy "véletlen" én is ott legyek ahol ő..és bejött :)

2010. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt hát! Azóta is járunk :)

Úgy történt kb a dolog, hogy elkezdtünk haverkodni... Egyre többet beszélgettünk... Ez átment msn dumálásba is... Ott beszélgettünk igazán sokat.. Mivel osztálytársak vagyunk, sokszor ültünk ki együtt a folyosóra szünetekben a terem elé egy padra... Kitaláltunk egy hülye játékot ami arról szólt hogy ki tudja kézfogásban jobban szorítani a másik kezét (első testi kontaktus:D).. Aztán ezt játszogattuk, még több dumálás... Mellé ültem ha volt mellette hely... Kihívtam az udvarra... Ha beszéltem hozzá, és tetszett amit mondott, mondjuk vicces volt, miközben ezt közöltem vele megfogtam a vállát...Ha elmentem mellette is hozzáértem a hátához pl.. Semmi durva, egyszerű testbeszéd. Végül kitaláltuk barátnőmmel hogy egyik barátját meg őt elhívjuk moziba... Elcsattant az első csók, és azóta járunk :) Én kezdeményező típus vagyok.

2010. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sokszor kezdeményeztem a jelenlegi barátomnál régebben, de neki az nem jött be. Olyankor mindig visszautasított, ezért ráhagytam. És láss csodát, egyszercsak egy bulin ő kezdeményezett hoszzú idő után, én meg hagytam magam! :)
2010. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!