Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az szerintetek ciki, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek ciki, ha én egy 15 éves lány vagyok, és egy 12 éves fiú tetszik? Járhatnánk is. Csak. Nemtudom mi legyen?!

Figyelt kérdés
:(
2011. máj. 7. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj h ezt mondom de szerintem csasztetni fognak érte meg egy kicsit húzós na de hát ha télleg tetszik miért ne?
2011. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*csesztetni
2011. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez kedves:) hát nem tudom mennyire fog összejönni, de ha neked ciki akkor felejtsd el, mert még nem álsz készen a szerelemre! Ha valaki szerelmes akkor nincs ciki;)
2011. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
egyéltalán nem ciki. sőt egy két év múlva még előnyös is lehetne h kicsit fiatalabb mint te.:) nekem is volt már 2 évvel fiatalabb barátom.:) l/17
2011. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
én is 15 vagyok és lány (: viszont én tuti nem járnék egy 12 évessel.ő még gyerek hozzád szerintem...gondolj bele...6.-as csak.te pedig gimibe jársz.és az,hogy tetszik,teljesen más,mint az hogy szereted.nekem is sok mindenki tetszik(aki akár fiatalabb,mint én),mégsem járok vele.lehet ezt csak azért mondom,mert van barátom,aki 18 éves.(tény,hogy én mindig az 1-2-3 évvel idősebb pasikkal jöttem ki jól)de én a helyedben a veled egykorúakkal,ill az idősebb korosztállyal ismerkednék.de ha szereted,akkor semmi akadálya...(:
2011. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) holnap majd megbeszélem vele.. mert még mindig nem tudom mi legyen:(
2011. máj. 8. 21:40
 7/9 A kérdező kommentje:
összejöttünk!!!!!!!!:)))) <3
2011. máj. 9. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
:D
2011. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hogy meddig tartott?
2011. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!