Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok kibeszélik EGYMÁS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok kibeszélik EGYMÁS barátját?

Figyelt kérdés

Filmekben van, hogy dumálnak a nők, és akkor kibeszélik egymás barátját, hogy milyen dolgai vannak, meg mit tuál benne, mit szeret, meg mi a barátja titka...

Tényleg ez megy a lányoknál?

Szóval, lehet, hogy barátnőm barátnője annyira ismer engem, mint a barátnőm, mert folyton rólam megy a duma, amikor nem vagyok ott?


2011. máj. 7. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
A nők mindenre képesek. Legalábbis én nem lepődnék meg rajta
2011. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nos én lány vagyok és egy bizonyos fokig szeretek arról áradozni, hogy nekem milyen tökjó pasim vagy és hogy mennyire imádom, de azért olyanokat nem mondok, amik nem tartoznak oda, meg nem mesélem el hogy mit csinálunk, csak áradozok egy kicsit hogy milyen jó srác. :D
2011. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el,már a csajod összes barátnője tudja,mekkora a farkad!
2011. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi mindig kibeszéljük a pasikat, de komoly dolgokat csak az LB-nek mondok nagyobb lelkizések alkalmával.
2011. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
persze
2011. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Igen, kibeszélik.

Bár nem rólad megy a duma folyton, csak ha az életében nincs semmi más esemény azon kívül, hogy veled van :)

2011. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 valaki a tömegből ***** válasza:

Totyaa: Ez durva!!!!! o.O

énis hallotam már egyes mást a lányok egyéni szokásairól. Mondjuk amikor a koleszban a lányrészlegen vagyok a lányok sokat mesélnek a pasijuk szokásairól, hogy bunkó volt e ma vagy hogy mit adott valentínapra, vagy a mindenapi közös élményekről. Még nem hallottam hogy a péniszméretről dumáltak volna, de ha nem vagyok a szobában kituja minden elképzelhető. :D

2011. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nagyon személyes dolgokat nem beszélek meg a baránőimmel.

Esetleg ha összekapunk valamin és nem tudok kiizodni rajta vagy nagyon rosszul esik valami,esetleg nem tudom melyikünknek volt igaza egy vitában,akkor kikérem a tanácsukat.

Ilyeneket,hogy mekkora a farka,miket csinálunk az ágyban vagy olyan dolgokat,amiről tudom,hogy kellemetlen lenne neki(bármivel kapcsolatban)és ami csak ránk tartozik,természetesen nem mondom el.

De minden ember más...

2011. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A legbizalmasabb barátnőmmel bizony szinte mindent kitárgyalunk... :)
2011. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Durva vagy nem,bevallják vagy nem,ez akkor is így van:)
2011. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!