Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális lányokat találni?

Figyelt kérdés
Korban 18-22 éves lányokra gondolok.
2011. máj. 8. 00:01
1 2
 1/16 anonim válasza:

Hát szerintem ez nincs így megszabva, hogy hol vannak és hol nem. Bárhol rájuk találhatsz, de szerintem ne diszkókban keress elsőnek. :) De ezekből van a kevesebb, bár gondolom erre már rájöttél ha ezt a kérdést tetted fel. :)

25 L

2011. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó kérdés.Ha pár barátnőmmel/ismerősömmel beszélek néha olyan dolgokat mondanak/tesznek,hogy mindíg az fordul meg a fejemben,hogyha pasi lennék,tuti nem találnék egy normális nőt sem...:S Azért biztos akadnak,csak ritka...
2011. máj. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Rendesfiú/19 ***** válasza:

A legtöbben mind normálisnak mondják magukat.

De a te szemszögedből biztosan más a normális, mint pl az én,illetve más fiú szemszögéből.

2011. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Olyat, aki a közeljövőben szülni akar egy apjakorú férfinak? Egy sztriptízbárban. Oda járnak apakomplexusos lányok.
2011. máj. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ritka az olyan aki normális! Ebben teljesen igazad van...

Pont emiatt nehéz megtalálni őket. Tehát hosszú időbe telik. De addig a férfi ember mit kezdjen magával? Mert van egy határ ami után már nem lehet türtőztetni magunkat. Van egy olyan kor amikor már vannak igények. Bizonyára értitek mire gondolok. Természetesen nem csak a szexre. De ha már itt tartunk a fiatal lányok nagy része csak fekszik az ágyban mint egy darab bot. Az érettebb nők pedig tudják élvezni a dolgot.

Érzelmileg is elég sivárak sajnos. Nem lehet velük komolyan beszélgetni mert csak vigyorognak, vagy ami még rosszabb okosabbnak tettetik magukat közben meg nem tudnak semmit sem.

A biblia erre a kérdésre úgy válaszol hogy majd az Úr eléd vezeti. Rendben! Hiszek Istenben, elég fura elképzelésem van róle és egy Teológus barátom monda hogy szerinte hippi vagyok... :D

De visszatérve, az Úr majd eléd vezeti... Manapság szerintem ez már nem jó válasz.

2011. máj. 8. 00:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Sokat filóztam már a "normális lány" fogalmán. Szerintem ezt mindenki magának kell, hogy definiálja. Enélkül semmiképpen sem lehet elindulni.

Ha ez megvan, akkor jöhet a következő lépés: olyan körben kell mozogni, olyan társaságba kell járni, ahol az igényeidnek körül-belül megfelelő lányok vannak.

Magam is hasonló problémával küzdök. Számomra a problémát az jelenti, hogy vagyon vékony a határ a túlságos nyomulás és a nem elég nyomulás között az úgynevezett rendes lányoknál.

2011. máj. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A Normális lányokra nem kell nyomulni.
2011. máj. 8. 01:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a normális? Milyen lányt szeretnél? Felszínes dolgokról én sem szeretek beszélgetni, talán túlságosan is komolyan veszem a dolgokat, de ettől még nem biztos, hogy normális lennék...
2011. máj. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Először is minden lány - még a legszakadékabb is- normálisnak, rendesnek vallja magát. Ő nem olyan mint a többi! hát persze...

hogy választ is kapja a kérdésedre, nincs olyan hely ahol találhatsz "normális" lányokat, mert akár egy rohadt pajtadiszkóban is összefuthatsz egyel akit épp elrángattak a barátnői stb... Viszont ha azt gondolnád, hogy az egyetemek tele vannak rendes lányokkal akkor tévedsz, mert nem! Nincs olyan hely amire azt lehetne mondani, hogy oda rendes lányok járnak!

2011. máj. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a normálissághoz hozzátartozik az is, h nem a külső számít nekik, akkor sehol.
2011. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!