Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Anyósom" néha összekever a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Anyósom" néha összekever a párom exével. Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
A gondom a következő: első komoly kapcsolatom, 7 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem. A mamája kedvel, ezt nem kérdőjelezem meg, de néha azon kapom magam, hogy a párom exének a nevén szólít(ők 3 évig voltak együtt). A párom egyébként tartja a kapcsolatot ezzel a lánnyal, havonta párszor találkoznak. Nem tartok a lánytól, tudom hogy annak már vége, mégis rosszul esik h a mamája az ő nevén szólít néha. Nem értem, ennyire szerette a lányt vagy csak nehéz megszokni h az új kapcsolatot vagy miért van ez? Segítsetek megérteni, hogy el tudjam fogadni! Köszi! (25/L)
2011. máj. 8. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű.Megszokás.Ők 3 évi voltakegyütt,vagyis 3 éven át ezt a nevet mondta és hallotta az anyukája.Ti pedig csak 7 hónapja.
2011. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szívedre. Ez nem jelent semmit. Majd megszokja a nevedet. Engem az apósjelölt kevert több mint egy évig össze egy másikkal.
2011. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg így van,ne aggódj miatta!Megszokta csak,hogy az excsaj nevét mondja.Nálunk nagymuter keveri mindig az unokákat,pedig már nem vagyunk gyerekek :D
2011. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

nem akarlak elkeseríteni, de lehet hogy ez az

"anyós" öregségéből fakad. szerintem gondolkozz el azon, hogy mi lenne akkor, ha pár év múlva a saját édesanyád nem tudja majd hogy kivagy, hasonlítsd össze a jelenlegi helyzettel, és ne foglalkozz vele.

2011. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lilu, igazad van, nálunk is keveri a nagyim az összes unokát, vegyesen a fiúkat a lányokkal :))) Az is rosszul esik de elfogadjuk mert ő ilyen. Hát ezt is meg kell tanulni elfogadni :) Köszi még egyszer!
2011. máj. 9. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!