Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak sok barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak sok barátja volt, az rosszat sejtet?

Figyelt kérdés
Ha valakinek már 7-8 barátja volt és 19 éves a lány akkor nagy valószínűséggel ha én is a barátja leszek, akkor én is csak egy leszek a több közül, és majd pár hét-hónap múlva megyek a süllyesztőbe?
2011. máj. 8. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
ezt te kell kitapasztald de ha ijena csaj akkor en mindig osszejovok vele 1-2 hetig midneg masodik vagy minden nap hol megdugom kihasznalom es mielott o kuldene a ''sulyesztobe'' en kuldom ot azt annyi:)
2011. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Az ilyenek csak kihasználják az embert..
2011. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű.
2011. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Khmm alapíts a többiekkel lyuksógor klubbot.

Amúgy meg már ki van próbálva, mit aggódsz?

2011. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a barátnőmnek is volt 5 pasija előttem,nekem pedig ő az első,és 5 hónap alatt egy olyan lányt ismertem meg benne hogy semmiért sem hagynám ott!!! :) 20/F
2011. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd az előző kapcsolatairól, hogy milyenek voltak, hátha elmondja, hogy miért mentek tönkre. Ezekből leszűrheted, hogy rosszul választott, vagy csak a változatosságra vágyik.
2011. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
18 éves lány vagyok most van egy 3éves kapcsolatom, és addig volt 7pasim a mostanival együtt.jó volt amelyik 10napot sem tartott, és szexuális kapcsolat egyikkel sem volt csak a mostanival, mégsem tartom magam ribancnak v iesmi.nem értem miért jelenthetne rosszat, ha annyi barátja volt 19 évesen.lehet hogy kereste az igazit, és ha nem próbálja meg akko nemis találja emg.ismerd emg jobban, ne igy itélkezz.
2011. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért a 7-8 az szerintem nem sok.Hány éves vagy hogy te az alapján döntessz hogy a lánynak eddig hány barátja volt????

MOst komolyan!!Szerintem inkább olyan lánnyal féljél összejönni akinek még nem volt barátja mivel az tuti nem maradna veled mert még nem élte ki ilyen téren az életét és úgyis keresne magának valaki mást.Lehet ez a lány is komoly kapcsolatot szeretne csak eddig az idióta bunkó pasikat fogta ki:)

2011. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező neked hány barátnőd volt eddig?:)
2011. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!