Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek itt még van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt még van esély valamire? Gondolom ez idővel sem fog megváltozni, felesleges később próbálkoznom. A lánynak most van barátja. Vélemények?

Figyelt kérdés

Akartam ettől a lánytól valamit,de elutasított.

Lány:

Szia

Szerintem nem működne köztünk ez a dolog.... maradjuk barátok....ne haragudj..


Én:

én nekem több vagy mint egy barát,és én nem a barátod akarok lenni.de ha te úgy veszel akkor csalódnod kel,mert én mindig máshogyan fogok rád nézni!Éljél nyugodtan nélkülem,és bízd magad olyanokra akivel szerinted működne,és majd idők múlva gondolj vissza hogy egy hülye kis csávó aki szeretet tégedet,ért-e valamit az életedben vagy az a sok pasi akivel te el tudtad képzelni,és mind megbántott és kihasznált.kívánom hogy légy nagyon boldog!


Lány:

sajnálom h ha megbántottalak..tényleg....de..én barátként tekintek rád:(


Lehet,én látom rosszul,de nekem a válasz írás alapján úgy tűnik,mintha a lány egy kicsit bizonytalan lenne.(mármint a sok pont a szavak közt)de lehet tévedek.

Ennyit erről.Gondolom ez idővel sem fog megváltozni,felesleges később próbálkoznom.


2011. jún. 24. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak belemagyarázod. Szállj le a földre!!! Nem jössz be neki!
2011. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi.hát igen,ez igy van.
2011. jún. 24. 11:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit. Sajnálom, de biztosan találsz majd te is valaki mást.
2011. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi.értem.marad a barátság.
2011. jún. 24. 11:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Nehéz elfogadni azt,ami elfogadhatatlan,de muszáj.Egy napon Te is felállsz majd,megrázod magad,és elfelejted ezt a lányt.Nem holnap lesz,és nem is lesz túl könnyű,ez biztos.Veszíteni tudni kell,hogy nyerhess.Eljön majd a Te időd is,egy sokkal aranyosabb és kedvesebb lány oldalán!
2011. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi.hát igen,most még nehéz,de idővel túlteszem magam ezen.rosszul esik nem tagadom,és csalódott is vagyok,de tovább kell lépnem!
2011. jún. 24. 11:07
 7/12 szamóca.. ***** válasza:
81%

nem akar tőled semmit, a pontok azért vannak mert zavarban van, nem akar nagyon megbántani, és ez enyhíti a mondanivalóját.

mellesleg ezt a "na majd meglátod hogy én kellettem dumát" annyira utálom... miért gondolod hogy te jobb lennél, min az akivel összejön? a kérdés költői volt, ne válaszolj...

2011. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
azért a vicc kedvéért smárold le, taperold le, kicsit erőszakoskodj vele. végülis mit van veszítened? semmit!
2011. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi.akkor zavarban volt,és hirtelen nem tudott mit írni úgy hogy közben nagyon ne bántson meg.igaz,hogy van köztünk 9 év korkülönbség,de nem hiszem hogy ez a baj,hisz mondta hogy a korkülönbség a mai világban senkit nem érdekel.Most kinevettek,bolondnak fogtok tartani mert ő még csak 15 éves,de agyilag komoly csaj,én 24.
2011. jún. 24. 11:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne ábrándozz már! Fogd fel!
2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!