Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közelítsek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek meg egy srácot, aki nekem bejön?

Figyelt kérdés

vagyis szeretem, de én nem tudom mit érez irántam... viszont érzem, hogy nyit felém

gépközelbe nem nagyon szokott lenni, szóval msn, fb-chat nem igazán jó ötlet..:\

szoktunk találkozni kb. hetente 2-3szor, de akkor társasággal..

mit tehetnék?


2011. máj. 8. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán adj neki egyértelmű jeleket, hogy szabad a pálya.
2011. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ülj mellé, és beszélgessetek. :P :)
2011. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj oda, és már közel vagy, hehe
2011. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja kezdjetek beszélgetni hobbi, suli, meg ami éppen jön, ami könynenmegy.
2011. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a srác. Ha félénkebb típus akkor pl. az a változat, hogy keresed a társaságát beszélgetsz vele és/vagy mellé ülsz nem fog eredményhez vezetni, ott neked kéne nagyon egyértelműnek lenni :P szal félénktől ne várd, hogy leessen neki.

Ha pedig ellenkező esetben vagyunk akkor pedig egy idő után ha bejössz neki és látja, hogy lehetőség az van akkor úgyis élni fog vele.

De mindezek után, ha ez számodra nem gond és te mindenképpen akarod őt akkor akár kézbe is veheted a dolgokat.

2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogy "vegyem kézbe a dolgokat"?:D mármint hogy kezdeményezzek?
2011. máj. 10. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,


Ha az első típus, szóval félénk és visszahúzódó akkor ha ez számodra nem gond akár még te is meghívhatod egy randira (persze nem muszáj kimondani, hogy ez randi) ez még egy ilyen típusnak is egyértelmű jel lesz rá, hogy ha ti ketten elmentek valahova akkor te már valamit akarhatsz tőle.

2011. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!