Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Lányok, mennyi idő után kezditek el lesz. Rni a srácot aki bejön nektek, de nem tesz semmit a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
ha el kezdtek nem törődni vele ,annak mi a fő oka?
2011. okt. 15. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
mit kezdünk el? ird le még 1x a kérdést pls mert nem lehet elolvasni
2011. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szart engedi kiirni de ettöl még nem értem a kérdést. nem értem hogy hogy érted. egy kezdödö valaminél vagy csak hogy neked tetszik valaki és várod hogy lépjen mert ugy gondolod hogy te is tetszel neki?
2011. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom leszarni, pedig tudom, hogy szeret, mégsem lép. csak akkor szeretek ki belőle, ha jön valaki más, aki legalább tényleg kimutatja, hogy szeret.
2011. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szval. van egy csaj aki sokszor úgy tud nézni rám ,mint aki bejön neki, szval adott pár jelet..ami erre utal. ennek ellenére tartok tőle hogy félreértem, ezért nem merek lépni

de itt most nem ezen van a hangsúly


"Lányok, mennyi idő után kezditek el leszarni a srácot aki bejön nektek, de nem lép az ügy érdekében?" így már érthető??

2011. okt. 15. 19:08
 5/6 anonim válasza:

Én soha, maximum továbblépek, de nálam ez nem jellemző. Ha valakibe szerelmes vagyok, az mellől nem tágítok. Ha nagyon reménytelen, akkor mégis, de a szívemben ugyanúgy megmarad a helye...

17/l

2011. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem nincs semmi bajom azokkal a srácokkal, akik nem tesznek semmit a kapcsolatért. akik viszont tennének, azoknak lecsavarnám a heréjüket, megnyúznám őket élve, és feladnám postán a rostocki skinheadeknek. Mi a magyarázata ennek: EGÉSZSÉGES SZEXUÁLIS IDENTITÁSÚ FÉRFI VAGYOK, ÉS TROLLKODTAM!
2011. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!