Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyi esély van rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi esély van rá, hogy még összejöhetek vele újra? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Pár hete szakított velem a pasim, mert már nem szeret.. Utána ő írt mindig előbb sms-t, meg találkoztunk is elég sokszor.. Egy buliban együtt voltunk és az egyik volt pasim lekapott, amit Ő meglátott és féltékeny lett.. Valami módon pár napja találkoztunk és lefeküdtünk...Azt mondat Ő nem akar kihasználni mert jelentek neki annyit hogy nem hazudik meg tényleg nem akar kihasználni..

Mennyi esélyem van még arra/vagy egyáltalán van-e hogy még újra belém szeret?


2011. máj. 9. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed. De az a kapcsolat már nem lesz az igazi.
2011. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esélytelen. Gondolom az volt pasidnak van némi birtoklási vágya vagy csak még nem volt olyan rég, hogy szétmentetek és emiatt lett féltékeny. Az is ezt bizonyítja, hogy miután lefeküdtetek ő szóvá tette, hogy nem akar kihasználni = még mindig nem szeret szóval az eredeti ok amiért szétmentetek még fenn áll.

Szerintem egyetlen esély ha valamiként eléred, hogy beléd szeressen de erre nem tudok jó módszert.


19/F

2011. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a volt pasim 21 én meg 17.. és az a zabaró az egészben h elterveztük az életünket és hozzáteszem, ő kezdeményezte az ilyen összeköltözés meg megkéri a kezem pár év múlva dolgot...és kb 1hónapja még a nővérével beszélgettünk és ilyen ,,pár év múlva közösen lagzit tartunk" jellegű volt...
2011. máj. 9. 10:48
 4/6 A kérdező kommentje:
zavaró*
2011. máj. 9. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Már tegnap is mondtam drága..ha egyszer közölte hogy nem szeret,akkor már csak a szex miatt van veled.

Dehát csak 21 éves...tudod te mennyi nője lesz még,amíg felnő?:)

2011. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D jólvan nah.. tudom h makacs vagyok de... ez van..
2011. máj. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!