Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tetszik a fiúknak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszik a fiúknak ez az alak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 9. 11:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nem, nem dagadt, amit kereknek hívok. De már tényleg keresek egy képet :)

Kedves előző, nem, nem látom a mellét, de keresd vissza az előző hsz-em, és akkor nem kell kínlódnod.

2011. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

[link]


Megközelítőleg ilyesmire gondolok. Aki erre azt mondja, hogy hájas, annak orvosnál a helye. Szerintem ez a csak sokkal csinosabb, mint a kérdező képén levő. A mellére még mehetne is, csak nincs kedvem az összes képet végignézni.

2011. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Hááát azért csak hájas, mert gondolom a vastag combjait nem a sok sportnak köszönheti.

De ez még belefér, bár ha választani kell inkább az elsőt.

Egyébként meg jó nagy bunkó vagy, hogy így lenézed a kismellű csajokat!

2011. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Hol mondtam, hogy lenézem a kismellű csajokat? De tényleg, mutasd már meg, légyszi, nagyon érdekelne.

Mert ez egyáltalán nem igaz. Mindenkinek megvan, hogy mit szeret, persze nem mell alapján választok, de álszent, aki azt állítja, hogy nincsenek preferenciái.

2011. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Egyébként meg bunkó vagy te, aki hájasozod őket, mikor tök átlagos, normális az alkatuk... Nem tudom, miért gondolod, hogy ez oké, míg én nem mondhatom ki, hogy a kerek melleket és csípőt szeretem. Érdekes vagy...
2011. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nem komolyan gondoltam, érthetted volna...
2011. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Kedves Fuckmeimfamous, nem gondolod komolyan, hogy az a csaj hájas... :) Nem vékony, de azért hájasozni... Miközben meg kikéred azt, hogy mások kismellűzzék a neked jobban tetsző csajt... nem vagy egy kicsit ellentmondásos?


Nekem az az érzésem, hogy inkább te vagy az, aki a karját odaadná akár a kerekdedebb szőkéért, ahogy az a fórumban korábban elhangzott... valami bűzlik a nagy "műbalhédban".

2011. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Nem komolyan gondoltam, érthetted volna..."


Hát nekem nem úgy jött le, de legyen. :)


Nova: újra itt? Te imádod az ilyen kérdésekben védeni a csajokat :)

2011. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Hát akkor lehet, hogy a komolytalanság bűzlött... :D


Szia, igen, főállásban foglalkozom ezzel lassan :)

2011. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít hogy miért kell a husis lányokat védeni és isteníteni, a vékony lányokat meg anorexiásnak mondani, vagy kismellűnek. Elhiszem hogy Te (21:12es) az ilyen nagy combú, kerek csajokért vagy oda, de azért amennyire én látom, vagy amennyire eddig tapasztaltam (165 cm 46 kg vagyok) a fiúk igenis még mindig jobban szeretik a sportos vékony lányokat.
2011. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!