Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tetszik a fiúknak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszik a fiúknak ez az alak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 9. 11:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a kismellű az egy teljesen semleges megjelölés, nem rosszabb, mint a "husis", amit te használsz. Az anorexiás szó meg nem hagyta el a számat sem itt, sem soha.

Nekem az a tapasztalatom, hogy mindenki mást szeret, nem jelenthető ki, hogy a férfiak általában ezt vagy azt szeretik.... Csőlátás ilyet mondani. A kerekdedebb csajok ugyanolyan ""kelendőek""" mint a sportosak. A sportos alkatúakról sem mondtam semmi rosszat.


Arról van szó, hogy baromi nehezen fogadják el az emberek mások véleményét. Nekem a kerekebb, kevésbé sportos alkatú lányok tetszenek, neked ellenkezőleg. Miről beszélünk még, de komolyan?

2011. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Kedves 11:35

"Engem az idegesít hogy miért kell a husis lányokat védeni és isteníteni, a vékony lányokat meg anorexiásnak mondani, vagy kismellűnek"


Azt hallottad már, hogy egyes pasiktól 8talán épp a sportos alkat rajongóitól) mit kapnak a húsosabb csajok? Biztosan nem... Nyomdafestéket nem tűrő szavakat vagdosnak a fejemhez, olyan vagyok, mint a belinkelt szőke lány a képen...

De semmin nem lepődöm meg, a minap a Szabó zsófit egy cikknél a kommentelők ledagadtozták...

[link]

Szerintem alapvetően az a baj, hogy az emberek nem toleránsak azzal szemben, ami nekik nem az ideáljuk, és képtelenek szó nélkül hagyni azt, ehelyett elképesztő lejáratóhadjáratot indítanak ellene...

Szeretném én, ha "csak" kismellűnek meg anorexiásnak csúfolnának, és nem cifrábbnak, ami miatt sokszor a házból sincs már kedvem kimenni... Szerintem nagyon el vagy tévedve.

Ahogy abban is, hogy rengeteg pasi szereti az alakom, tehát a teltebbet, de rengeteg nem... És azok iszonyú kegyetlenül (és kéretlenül) tudatják ezt...

Szerintem a pasiknak is lenne mit összeseperni a házuk táján, mert hihetetlen, hogy az ilyen hozzáállás mit művel egy nő önbecsölésével.

Szóval istenítés? Háét, én pont ezt hallom a vékony lányokról... csak azok emberek, csak azok vannak, rajtunk át lehet nézni... Nincs baj, ha az tetszik, csak ne dörgölné a képembe ezt mindenki...


Hidd el, nőként ezt a dolgot megélni cseppet más... űÉs mielőtt azzal jönne valaki, hogy tegyek az alakom ellen: először is elmondom, hogy nem tudok érdemben, mert mindkét térdem műtött, és még műtét alatt áll, ez az állapot évek óta fennáll.

Másodszor pedig: hatalmas szégyen, hogy egy alkatra kimondja a társadalom kvázi, hogy mindenkinek úgy kellene kinéznie (és itt most mindenki érti, mire gondolok). Nem az egészségtelen túlsúlyról beszélek persze. Hogy ah enm olyan vagy, akkor azt "helyre kell hozni", az csak valami hiba, valami rendellenesség lehet, hogy te nem olyan vagy, mint a képen lévő csaj...


Na, kisiránkoztam magam ezzel is. :) Remélem, sokan megértenek.

2011. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
# műtét ELŐTT áll
2011. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
11:35ös vagyok. Elöször is őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetben van. Az emberi kegyetlenség sajnos határtalan. Másodszor meg, persze, én is szoktam hallani, hogy milyen jelzőkkel illetik a duci lányokat, ugyanis nem élek burokban, és azért teljesen hülye sem vagyok:) Szerintem kicsit félre lettem értve; csak azt próbáltam megfogalmazni, hogy a kerekebb lányokat előszeretettel védik meg, és álszent módon hangsúlyozzák egy csomó helyen, újságokban pl, hogy a kerek formák a szebbek vagy hogy a túlsúlyjal nincsen semmi gond, viszont az életben ez nem így van, mert igenis van vele gond.
2011. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Értem. Igen, igaz, hogy vannak, akik csak üresen puffogtatják ezt a formulát, mert "illik". Ilyet is tapasztalok néha :)
2011. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!