Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindennap találkozok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindennap találkozok a barátommal, hamarabb megfog unni?

Figyelt kérdés

(215 napja.... 7 hónapja)

18/L


2011. máj. 9. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, akkor nem.
2011. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt miből gondolod? Ha szeret téged, és jól érzitek magatokat egymással, és nem utolsó sorban mindketten tesztek a kapcsolatért, nem fog megunni, hidd el. Én 8 éve vagyok együtt a párommal, 3 éve össze is költöztünk, és még mindig nem unjuk egymást. Sőt! Pedig együtt élünk, mindennap látom őt, együtt fekszünk, együtt ébredünk, mégsem unalmas. Csak rajtatok múlik, hogy ne laposodjanak el az együttlétek, és tényleg ne legyen unalmas az együtt töltött idő.

25/L

2011. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 éve vagyunk együtt az elejétől kezdve minden nap találkozunk és 7-ből 2 nap kivételével együtt is alszunk. Még nem untuk meg egymást, de sztem ez komoly kapcsolat révén kérdés sem lehet. 24L
2011. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért hagyj neki egy kis szabadidőt, neki is biztos van hobbija, stb. Kérdezz rá, mivel foglalkozna, ha egyik nap nem találkoznátok. Ha nincs értelmes ötlete, akkor viszont nyomjátok tovább. :)
2011. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez az egészsége kategória...
2011. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attól azonban ellaposodhat,ha alig találkoztok.
2011. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!