Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találkozok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találkozok a barátommal valentin napkor, mert focizni kell mennie. Szerintetek is gáz hogy nem találkozunk vagy csak én verem nagy dobra?

Figyelt kérdés
Mi sem verjük nagy dobra a valentin napot de mindketten vettünk egymásnak ajándékot,ma meg felhív hogy mégse tudunk találkozni mert mennie kell Pestre futsalozni,olyan mérges vagyok rá..
2011. febr. 14. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát ha hivatalos focista akkor megérteném, de ha nem az és előzetesen meg volt beszélve, hogy ma randi akkor én is mérges lennék
2011. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem lennék rá mérges. Bár lehet azért gondolom így, mert én annak is örülnék ha lenne valakim...
2011. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért, holnap már nem fogod szeretni és nem tudod átadni az ajándékot? Vagy ez a Valentin nap valami hivatalos és kötelező ünnep?
2011. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most őszintén, kettőtökön kívül ki tudja, hogy mikor ajándékoztok és kettőtökön kívül kire tartozik még? Eleve a Valentin napnak nincs semmi de semmi értelme azon kívül, hogy sértődések vannak belőle.
2011. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A virágosok által kreált hülyeség.
2011. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én abból indultam ki, hogy a kérdezőnek fontos a Valentin nap (mert feltette a kérdést, mert mérges), így meg is értem ha mérges, az más tál tészta, hogy valaki akinek nem számít ez a nap, hogy reagál ilyenre
2011. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ennek a napnak ekkora jelentősége van. Mostanában már csak Valentin napon szeretik egymást a "szerelmesek" vagy mi van?!
2011. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de most miért kell ilyennek lenni?Attól mert neked nincs "élettársad" attól még másnak lehet vagy nem?Szerintem lehet én sem szeretem valami nagyon a Valentin napt de azért elviselem.Nekem sincs senkim.De ha másnak fontos ez akkor nem tudom mit kommentálsz.Meg mindenki ezt teszi de ez annyira egy hülye szokás.
2011. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mivel már előre megbeszéltük hogy ma találkozunk meg ugye vettünk egymásnak valami apróságot is ezért esett rosszul hogy nem tudunk találkozni,gondoltam olyanok fognak irni akiknek esetleg hasonló helyzetbe vannak nem csak azt birják irogatni hogy ki nem szarja le a valentin napot
2011. febr. 14. 15:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem van barátnőm és mégis leszarom a valentin napot. Mert szeretem. Ma is, holnap is, de tegnap is ugyanúgy szerettem. Minden egyes napon kimutatom. Lehet, hogy nem szivecskés párnával meg szív alakú bonbonnal, hanem egy összebújással, vagy csókkal vagy néhány szóval. És érdekes, fel se merült benne, hogy külön erre a napra ajándékozzunk valamit, mert ez a nap is olyan mint a többi.
2011. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!