Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok mik a kritériumok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mik a kritériumok egy nővel szemben?

Figyelt kérdés

Mesélte pár férfi ismerősöm, hogy náluk nincs sok kritérium csak az hogy legyen ápolt és ne dohányozzon..

Ki mit vár el?


2011. máj. 9. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A dolog még ennél is egyszerübb. Legyen igazi társam a nö.
2011. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi, hogy szeressen és szeressem. Azért egy "kultúremberi" szint van.
2011. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért legyen egy stílusa, tudjon szeretni, ne legyen túl buta, nyilván jól nézzen ki.

Szerintem ennyi.

2011. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Mire leírnám, már senki sem olvasná el:D
2011. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem! :D
2011. máj. 9. 15:25
 6/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Én nagyon válogatós vagyok...amit nem bánok persze:)De 1-2 mondattal nem tudnál elintézni.
2011. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha akarod sorolhatod is :)

Valóban kíváncsi vagyok, hogy mik merülhetnek fel kritériumként egy válogatósabb srácnál.

:)

2011. máj. 9. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!